поиск услуг по запросу "Юридична допомога у вирішенні проблемних кредитних питань"

  • >> Следующая

0
Юридична допомога

uslugi.inforico.ua Львів і область

Надаю безкоштовні консультації по телефону з юридичних питань

24.06|11:22

0
Кваліфікована юридична допомога

www.olx.ua Львов

Пропонуємо висококваліфіковану правову допомогу. Робота на результат. Помірні ціни. Гнучка система знижок. Головне для нас - людина та її права! Ми допоможемо Вам відновити справедливість.

30.03|23:00

0
Кваліфікована юридична допомога

www.olx.ua Бердянск

Кваліфіковані адвокати, надають допомогу в будь-якій сфері юридичних правовідносин, в особливості: - господарського права (реєстрація/перереєстрація ТОВ, фг, фоп) -цивільного права -адміністративного права -податкового права -кримінального права Оскарження дій, рішень державних органів влади або посадових осіб. Представництво фізичних та юридичних осіб в судах всіх інстанцій.

26.05|09:23

0
Юридична допомога в перевірках ДФС 2019

www.olx.ua Киев

Податкові адвокати пропонують юридичну допомогу в супроводженні документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік: - юридичних осіб - фінансових установ - постійних представництв та представництв нерезидентів. Супровід перевірок з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Такий супровід включає в себе: - попереднє ознайомлення з документацією Підприємства, затребуваної до перевірки, - підготовка Підприємства до перевірки; - перевірка контрагентів по ланцюгу; - юридичне супроводження перевірки безпосередньо та - оскарження її результатів в разі необхідності.

20.03|19:15

0
Юридична допомога в Легалізації EU Транспорт!;! *- -* *- * * * + + +

www.olx.ua Хмельницкий

Юридична допомога в Легалізації EU Транспорт!;!

20.04|13:25

0
Юридична допомога в галузі нерухомості

besplatka.ua Харьков

Пропонуємо юридичні послуги в сфері нерухомості: 1. Надання усних та письмових консультацій. 2. Аналіз документаціїї. 3. Аналіз договорів. 4. Юридичний супровід правочинів. 5. Виїзд юриста на місце вчинення правочину. 6. Збір технічної документації. 7. Виявлення обмежень по розпорядженю нерухомістю. 8. Пошук відомостей про можливі заборони відчуження. 9. Виявлення порушень законодавства в сфері будівництва. 10. Допомога при оцінці майна. 11. Представництво в судах та дежавних органах. 12. Виправлення описок в документації. Зверніться вчасно за допомогою юристів, збережіть свої гроші та майно. Консультація за телефоном - безкоштовно.

01.05|17:29

0
Сімейні Спори - Юридична Допомога

www.olx.ua Винница

НАША КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВРЕГУЛЮЄ ВАШІ СІМЕЙНІ СПОРИ !!! МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ У ТАКИХ СПРАВАХ: 1/ Розлучення; 2/ Поділ майна подружжя; 3/ Стягнення/збільшення/зменшення аліментів; 4/ Встановлення місця проживання дитини; 5/ Отримання дозволу на вивіз дитини за кордон без згоди одного із батьків; 6/ Виселення іншого з подружжя; 7/ Позбавлення батьківських прав; 8/ Укладення шлюбного контракту. ВИ ОТРИМАЄТЕ БІЛЬШЕ НІЖ ПРОСТО ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ !!! ЗВ`ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!!! АБО Ж ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ У ПОВІДОМЛЕННІ І МИ САМІ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО !!! Детальніше на сайті: www.Yurtsev-Partners.com, або ж за тел. (096) 761-37-73.

21.05|23:46

0
Юридична допомога з реєстрації ФОП в Сумах, Сумській області

uslugi.inforico.com.ua 1500 Сумы

Юридичний супровід реєстраціїї фізичної особи-підприємця: - Усні та письмові консультації; - Підготовка та подача документів; - Підбір видів економічної діяльності; - Допомога у обранні та реєстрації системи оподаткування; - Реєстрація Книги обліку доходів; - Внесення змін до реєстру. Додаткові послуги: виготовлення печатки, оформлення електронного цифрового підпису, відкриття рахунків у банківських установах, отримання ліцензій та дозволів.

15.05|14:21

0
Юридична допомога з реєстрації ФОП в Сумах, Сумській області

www.olx.ua Сумы

Юридичний супровід реєстраціїї фізичної особи-підприємця: - Усні та письмові консультації; - Підготовка та подача документів; - Підбір видів економічної діяльності; - Допомога у обранні та реєстрації системи оподаткування; - Реєстрація Книги обліку доходів; - Внесення змін до реєстру. Додаткові послуги: виготовлення печатки, оформлення електронного цифрового підпису, відкриття рахунків у банківських установах, отримання ліцензій та дозволів.

14.06|14:40

0
Юридична допомога в галузі сімейного,трудового, цивільного права

www.olx.ua Киев

Надання консультацій та написання позовних заяв, відзиву на позовну заяву, зустрічної позовної заяви в галузі сімейного, цивільного, адміністративного та трудового права: -про розірвання шлюбу; -про призначення аліментів для дитини/збільшення розміру аліментів; -про призначення аліментів на дитину, яка продовжила навчання -про призначення аліментів для дружини на період вагітності, до досягнення дитиною трьох років; - поділ майна подружжя; - позбавлення батьківських прав; -виключення з актового запису про народження дитини даних про батька дитини - визнання юридичних фактів (факт смерті, родинних відносин, визнання права власності, тощо). - примусове вселення, виписка; -визначення порядку користування майном; -визнання права власності, і т.д.. Перелік заяв є невичерпним. Написання звернень, скарг, пропозицій в різні державні органи, установи та організації. Ціни доступні. Вартість заяви від 150 грн. Якість гарантована.

21.05|10:30

0
Захист прав споживачів Полтава. Юридична допомога із захисту прав споживачів

era.com.ua

Захист прав споживачів Полтава. Юридична допомога із захисту прав споживачів договорная | » Объявления Украина » Полтавская область » Полтава » Услуги » Юридические услуги » Юридические консультации » Услуги

13.06|13:23

0
Адвокат з питань нерухомості

www.olx.ua Львов

Досвідчені адвокати з питань нерухомості та будівництва. Забезпечуєм професійний юридичний супровід при купівлі та оренді квартири, будинку, землі, бізнесу та корпоративних прав. Підготовка та професійна перевірка всіх видів договорів. Первинна реєстрації нерухомості або зміна власника. Переддоговірна перевірка нерухомості на відсутність арештів і виконавчих проваджень, наявність конфліктів між співвласниками, претензій минулих власників, сусідів, можливих спадкоємців, ризики поділу майна, наявність зареєстрованих дітей та ін. Покупцям в новобудовах: аналіз договорів, перевірка продавця, забудовника, дозвільних документів, відповідність будівництва проекту, законність землекористування, наявність судових спорів. Представництво інтересів в судах по самочинному будівництву, визнанні права власності, поділі, самозахопленні майна, земельних спорах, оскарження рішень органів влади. Співпраця з реєстраторами, експертами-оцінювачами та БТІ. м.Львів, вул.В.Винниченка,30 Олег 973 - Показать номер -

05.04|22:12

0
Радник з юридичних питань

www.olx.ua Киев

Пропоную послуги керівникам компаній та підприємцям: - Оперативне консультування з юридичних питань. - Попередження ризиків. - Виконання доручень, прийняття участі в зустрічах. - Підготовка та перевірка документів. - Збір та перевірка інформації. - Представлення інтересів в державних установах. - Інше.

03.06|12:35

0
Юрист з питань нерухомості

www.olx.ua Житомир

Юридична допомога з питань оформлення прав на нерухоме майно (квартиру, будинок, дачу), консультації. Співпраця з органами БТІ. Звернення до суду за захистом порушеного права..

03.06|15:01

0
Адвокат з питань спадкування

www.olx.ua Хмельницкий

Допоможу вирішити Ваші проблеми у сфері спадкових відносин щодо: встановлення права на спадщину; оформлення спадщини; поновлення строків прийняття спадщини; встановлення права на обов’язкову частку у спадщині; визнання заповіту недійсним; визнання свідоцтва про спадщину недійсним; позбавлення права на спадкування; оскарження рішень та дій нотаріуса при оформленні спадщини; представництво інтересів спадкоємців та спадкодавців в суді; складання договору дарування, довічного утримання, заповіту.   Окрім того надам Вам кваліфіковану усну або письмову консультацію з питань спадщини: - її оформлення; - строків прийняття спадщини; - черговості спадкоємців; - можливості усунення спадкоємців від спадщини; - зміни черговості спадкоємців; - засоби захисту в суді. Вказані послуги включають: детальний аналіз Вашої ситуації у спадщині, судової практики; пошук оптимального для Вас варіанту вирішення проблеми пов’язаної зі спадщиною; підготовку позовної заяви або відзиву на позовну заяву у справі про спадщину (інших процесуальних документів до суду усіх інстанцій).

04.07|20:39

0
Юридичні послуги з питань нерухомості

www.olx.ua Киев

Юридичні послуги з питань нерухомості Консультаціі, перевірка нерухомості, супровід операцій повязаних з купівлею продажем. Допомога з оформленням технічних паспортів , оцінок та іншого. Консультаціі по Спадковим справам.

14.05|12:01

0
Консультування з питань публічних закупівель

www.olx.ua Львов

Консультування з питань публічних закупівель. Підготовка документів для участі в процедурі публічних закупівель. Оскарження результатів публічних закупівель.

24.05|13:25

0
Юридичні послуги з питань нерухомості

www.olx.ua Киев

Юридичні послуги з питань нерухомості Консультаціі, перевірка нерухомості, супровід операцій повязаних з купівлею продажем. Допомога з оформленням технічних паспортів , оцінок та іншого. Консультаціі по Спадковим справам.

27.05|09:54

0
Безкоштовні консультації з питань нерухомості

www.olx.ua Каховка

АН "Гарант" Звертайтеся в будь-яку з наших філій; саме тут Ви отримаєте професійну допомогу і підтримку в питаннях купівлі, продажу та оренди нерухомості. Завжди чекаємо Вас за адресою: вул. Соборності, 19 або пр. Європейський, 1

26.06|18:51

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Вишневое

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

01.04|04:27

0
Навчання з питань Охорони праці та Пожежної безпеки.

doska.io 380

Навчання з питань Охорони праці та Пожежної безпеки. !!! ДОВІРТЕ ВАШ КЛОПІТ НАМ!!! !!! Ми працюємо по всій території України!!! Згідно зі статтею 18 Закону України «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 р. № 2694-XII, працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити навчання з питань охорони праці та пожежної безпеки. Організуємо весь комплекс послуг по навчанню робітників та посадових осіб з питань охорони праці, Електробезпеки та Пожежної безпеки, а саме: - загальний курс охорони праці - пожежно-технічний мінімум - отримання групи (3-5) з електробезпеки - роботи на висоті - роботи з посудинами, що працюють під тиском (балонами) - стропильні роботи - роботи у газовому господарстві - зварювальні роботи - роботи з паровими та водогрійними котлами - тощо Навчання з отриманням кваліфікації або допуску до робіт з охорони праці, з таких професій як (Наприклад): (Апаратник, Вальник лісу, Монтажник, Електромонтер, Електромонтажник, Електрогазозварник, Фасувальник, Пакувальник, Стропальник, Машиніст, Слюсар, Оператор, Комірник та інші) Кінцевим результатом навчання є отримання відповідного посвідчення. Безкоштовна консультація по тел. Вартість та строки отримання дізнаєтесь по телефону. ВСЕ ЦЕ ЗРОБИМО МИ — !!!ДОВІРТЕ ВАШ КЛОПІТ НАМ!!! Навчання, охорона, праці, пожежна, безпека, обучение, охрана, труда, електробезпека, освіта, посвідчення, удостоверения

16.04|18:43

0
Юрист/ Юридичні послуги/ Адвокат з питань нерухомості

www.olx.ua Винница

Не знаєте як узаконити Ваше самовільне будівництво? Ви хочете оформити договір купівлі - продажу чи оренди без ризиків, уникнувши можливих неприємностей? Вам необхідно приватизувати земельну ділянку? Проблеми з отриманням спадщини? МИ ЗНАЄМО ЯК ВАМ ДОПОМОГТИ!!! Адвокатське об‘єднання «Vivat Lex” - це команда адвокатів - професіоналів,які мають значний досвід вирішення проблемних питань в сфері нерухомості. Наша спеціалізація? Нерухомість! Чому Вам вигідно обрати саме нас? Це просто! 1. Ми ведемо кожного клієнта від початку до результату і Вам не потрібно буде гаяти свій час, який Ви можете присвятити приємним для себе речам; 2. Отримавши необхідний багаж знань та навичок, працюючи в державних установах та установах місцевого самоврядування, ми знаємо, як допомогти в складних для Вас ситуаціях; 3. Вирішення питання клієнта в найкоротші строки; 4. Більше ста відгуків задоволених клієнтів, з якими Ви можете ознайомитися; 5. Наш клієнт - наш друг, тому, звертаючись до нас, матимете досвідченого, компетентного та креативного союзника у вирішенні Вашого питання. Безкоштовна попередня консультація по тел. або при зустрічі. Будемо раді надати наші послуги у вирішенні Вашого питання! ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗА НОМЕРОМ: 639 - Показать номер - - Олександр; 976 - Показать номер - - Станіслав. АБО ЗАЛИШТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ І НАШ ПРЕДСТАВНИК ЗВЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ!

23.04|14:14

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Бровары

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

30.04|18:37

0
Юрист з питань нерухомості. Оцінка ризиків при інвестуванні.

www.olx.ua Киев

Юрист компанії, що працює із інвестиціями в нерухомість. Надаю юридичні послуги, що повязані з інвестуванням в нерухомість. В пакет послуг входить: Аналіз схеми купівлі нерухомості в новобудові Перевірка права на земельну ділянку; Перевірка цільового призначення земельної ділянки; Зваження можливих ризиків пов’язаних із земельною ділянкою; Перевірка дозвільної документації на будівництво; Перевірка контрагентів. Перевірка належності майнових прав (майна) у продавця на продаж нерухомості. Перевірка повноважень представника продавця на укладення відповідних угод. Аналіз договору на купівлю (інвестування) неруомості (інвестиційних договорів, попередніх договорів купівлі-продажу, договорів купівлі-продажу майнових прав, договорів купівлі-продажу деривативів, форвардних контрактів та ін.) Надання пропозицій, щодо внесення змін до договорів для мінімізацію ризиків при інвестуванні. Надання пропозицій, щодо надання продавцем відповідних гарантійних листів. Надання загального висновку по інвестуванню в обрану клієнтом нерухомість. Вирішення інших питань, що виникають при інвестуванні в нерухомість. Юридичний супровід при укладенні відповідних угод.

20.06|22:42

0
Юридична діагностика.

uslugi.inforico.com.ua Киев и область

Юридична діагностика. Юридична компанія «G&G Group» проведе юридичну експертизу установчих та інших документів підприємства, договорів на їх відповідність вимогам чинного законодавства; здійснить перевірку діяльності підприємства на предмет стійкості до зовнішніх впливів та недружніх поглинань; надання консультацій та рекомендації щодо усунення виявлених у процесі юридичної діагностики ризиків та/або недоліків у правовому забезпеченні діяльності компанії.

13.04|13:23

0
Юридична компанія Legalan

www.olx.ua Киев

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ​РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ ​Супровід угод з нерухомістью Представництво в судах ​

23.05|13:42

0
Юридична компанія ПРАВО.ЮА

teremok.org.ua

Юридична компанія ПРАВО.ЮА Юридические услуги Полтава 10 июня 2019 в не указана

10.06|17:12

0
Безкоштовна Юридична консультація!!!

www.olx.ua Одесса

Працюємо за спасибі! Молодий колектив, який готовий з великою завзятістю допомогти у вирішенні правових нюансів: трудового, цивільного, сімейного та адміністративного права. БЕЗОПЛАТНА - консультація, а також: написання заяв, клопотань, складання позовів та скарг. Повний юридичний супровід справи від - А , до - Я. Діємо на волонтерських засадах, без мети одержання прибутку. Тел. 966 - Показать номер - , а також за цим номером - Telegram, Viber, WhatsApp.

18.06|13:35

0
Юридична підтримка операцій з нерухомістю

www.olx.ua Полтава

Юридична підтримка операцій з нерухомим майном. Виготовлення документів на земельні ділянки та ін. обєкти нерухомості. Допомога в отриманні дозвільних документів на будівництво та узаконення вже існуючих обєктів. Підготовка документів для купівлі-продажу обєктів нерухомості. Поділ майна між співвласниками. Вивід в окрему одиницю. 100% гарантія результату! Помірні ціни! zemlya.ho.ua

22.03|17:40

0
Юрист, адвокат, юридична консультація

www.olx.ua Тернополь

Юридична допомога: -складання позовних заяв; -земельні питання; -поділ майна; -спадщина; -сімейні справи; -розірвання шлюбу; -аліменти; -кредити; -цивільні справи; -повернення боргів; -захист від колекторів; -створення та ліквідація ФОП (фізичної особи-підприємця); -створення ТОВ; -статути ТОВ; -податкова звітність; -розписка; -ведення справи "під ключ"; -захист прав та інтересів в суді; -дольова участь (перевірка документів); -юридичний супровід купівлі-продажу квартири, землі, будинку, авто та ін. -переведення нежитлового фонду в житловий; -повернення моральної шкоди; -повернення матеріальної шкоди; -підготовка документів; -захист прав та інтересів; -надання розяснень в правовому полі; -складання договорів; -оцінка майна; -виїзд на обєкт;

14.05|16:26

0
Адвокат, юрист, юридична консультація

www.olx.ua Мархаловка

Веду дела любой сложности, криминал, развод, раздел, итд.

02.06|19:15

0
Юридичні послуги. Юрист. Юридична консультація

www.olx.ua Днепр

Реєстрація і ліквідація компаній в Україні, Єстонії, Кіпрі тощо Реєстрація торгових марок Договори Медіація Податкові спори Приватизація нерухомого майна Оформлення спадщини Експертна оцінка майна, нотаріус, адвокат Консультація безкоштовно Довір своє питання професіоналам! Наша команда має досвід роботи більше 10 років! Вартість послуг середньоринкова!

07.04|22:57

0
Перша доступна юридична консультація Наша перспектива

www.olx.ua Кривой Рог

ТОВ"Наша перспектива" надає в усній та письмовій формі юридичні консультацїя з питань житлово-комунального господарства, нерухомості, сімейних спорів, фінансових зобовязань перед банками, з питань кримінальної відповідальності та інші. Адвокат забезпечує захист ваших інтересів в суді, та предстваництво в державних органах влади. Звертайтесь до ТОВ"Наша перспектива" за адресою: м.Кривий Ріг, Наша перспектива стане й Вашою! Отвечаем на звонки!

03.07|02:05

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Киев

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

03.04|17:16

0
Віртуальна юридична адреса/офіс для реєстрації бізнесу/у м. Львові

www.olx.ua Львов

При реєстрації юридичної особи Ви зіштовхнетеся з необхідністю вказівки адреси місцезнаходження підприємства чи юридичної адреси вже на етапі підготовки і підписання статуту. Згідно з Цивільним Кодексом України, юридична адреса ТОВ є місцезнаходження нежитлового приміщення, в якому буде здійснюватися управління підприємством і переважно його діяльність. Тобто адреса наявного у Вас офісу, у якому буде працювати Ваше підприємство. В ідеалі, ще до створення підприємства, Вам необхідно придбати або орендувати офіс, місцезнаходження яких можно використати, як юридичні адреси. Щоправда, далеко не завжди це можливо. Наприклад: - У Вас обмежені фінансові можливості і покупка свого офісу на старті бізнесу для Вас швидше розкіш, ніж гостра необхідність. - Вигляд Вашого бізнесу не передбачає наявність постійного офісу, як такого (фриланс, інтернет-торгівля тощо). - Ви плануєте провести реєстрацію ТОВ в одному районі, наприклад, у престижному Галицькому районі Львова, а офіс відкрити в іншому або декількох районах - менш дорогих. - Ви побоюєтеся можливого рейдерського захоплення Вашого підприємства і хотіли б спочатку убезпечити майбутнє свого бізнесу. "Віртуальний офіс" частково вирішує цю проблему. Саме в цих випадках Ви можете скористатися такою послугою, як оренда юридичної адреси. Ця послуга є дуже популярною в більшості країн з розвиненою економікою, таких як США, країни Євросоюзу, Гонконг, Сінгапур, ОАЕ та ін. і дуже швидко набирає популярність в Україні. Однією з форм ведення сучасного бізнесу є володіння віртуальним офісом. Віртуальний офіс вважається ідеальним рішенням для віддаленого управління бізнесом. Але так само як і будь-який інший вид бізнесу, така форма управління потребує забезпечення юридичної адреси. Ми завжди готові запропонувати вам зареєструвати бізнес, отримати поштову адресу за місцем реєстрації компанії з можливістю отримання, обробки і пересилання вхідної кореспонденції, а також створити електронну адресу і виділений телефонний номер з переадресацією. Для реєстрації господарської діяльності Ви отримаєте договір оренди. Офісний сервіс – нова послуга, дозволяє власникам малого та середнього бізнесу значно заощаджувати кошти по утриманню офісу. Дана послуга передбачає користування офісом та всім необхідним обладнанням (повністю мебльований і оснащений офісною технікою робочий простір, готовий до роботи у будь-який час). Офіс можна використовувати для проведення ділових зустрічей або співбесід. Суттєва перевага – розташування офісу у самому центрі міста, на пл. Ринок. Для власників авто неподалік знаходиться платна стоянка . Залежно від ваших потреб, ви можете користуватися офісом на регулярній основі – декілька годин / днів щотижня (попередньо визначивши дні) або одноразово – для проведення зустрічі, наради або переговорів. Перша година оренди офісу – 150 грн. Друга година оренди офісу – 150 грн. Кожна наступна година оренди офісу – 150 грн. Оренда офісу за один повний день - 800 грн. (09:00-18:00) Оренда віртуального офісу (оренда юридичної адреси) – 400 грн. на місяць Оренда віртуального офісу (оренда юридичної адреси) – 4000 грн. на рік (одним платежем) Секретарські послуги – від 800 грн. на місяць

03.04|17:17

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Решетиловка

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

08.04|21:44

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Харьков

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

12.04|10:54

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Градижск

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

27.04|11:29

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Киев

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

19.05|20:38

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Фастов

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

17.06|23:02

0
Недорого: Юридична особа. Приватне підприємство. Медична практика.

www.olx.ua Ужгород

Приватне підприємство. Юридична особа. Без боргів. Є ліцензія на здійснення діяльності "Медична практика"

30.06|08:22

0
Правова допомога

www.olx.ua Сумы

Надання правової допомоги: -юридичні консультації,роз"яснення; -складання процесуальних документів; -представництво інтересів в суді.

21.03|14:16

0
Допомога у дорозі

www.olx.ua Львов

Допомога у дорозі. Ремонт, заведення акумулятора, транспортування до місця ремонту, фахова порада.

23.04|22:25

0
Допомога у дорозі

www.olx.ua Львов

Допомога у дорозі. Ремонт, евакуатор, доставка. Цілодобово.

02.05|22:10

0
Допомога самотнiм

www.olx.ua Бережинка

Молода сімя з однією дитиною шкільного віку візьме на довічне утримання людину похилого віку з правом успадкування житла. Матеріальну, моральну, психологічну підтримку гарантеємо. Порядність гарантуємо.Медична допомога в додаток(я медичний працiвник-так що в разi необхiдностi зможу поставити крапельницю та будь якi iншi манiпуляцii)

21.06|00:05

0
Допомога в оформленні документів

www.olx.ua Тальное

Надаю допомогу в оформленні документів по землі та майну. Консультую та допомагаю готувати документи для оформлення субсидій.

29.03|12:11

0
Допомога студентам та учням!

www.olx.ua Житомир

Пишу твори, роблю реферати, будь-які творчі завдання, також написання конспектів!

21.04|03:53

0
Допомога у відкритті візи

besplatka.ua Луцк

Допомога у відкритті візи

02.05|17:36

0
Правова допомога Потерпілим у ДТП

www.olx.ua Тернополь

Юридична компанія Відшкодування vidshkoduvannya.com Кожен потерпілий має право на відшкодування заподіяної шкоди в ПОВНОМУ обсязі. Без попередньої оплати. Працюємо по всій території України. Працюємо з випадками трирічної давності. Якщо Ви чи ваші знайомі отримали важкі тілесні пошкодження або втратили близьку людину через ДТП звертайтесь.

13.05|22:39

0
Компютерна допомога SERVICE

www.olx.ua Костополь

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002258565875

15.05|12:19
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления

Другие ресурсы