поиск услуг по запросу "Юридична допомога у вирішенні проблемних кредитних питань"

  • >> Следующая

0
Допомога у вирішенні питань з трудового законодавства

www.olx.ua Чернигов

- усне роз’яснення трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці»; - аудит кадрової та бухгалтерської документації з виїздом на підприємство; - участь та надання допомоги при перевірках управлінням Держпраці; - допомога у виконанні приписів, винесених управлінням Держпраці; - оскарження в суді винесених постанов по ст.265 КЗпП України управлінням Держпраці; - допомога у підготовці документів для надання в суд по складених протоколах Держпраці за ст.41.1 КАС України; - написання позовних заяв до суду, та представлення інтересів с судах участь за довіреністю суб’єкта господарювання; - допомога при написанні позовних заяв для найманих працівників пов’язаних з трудовим законодавством (звільнення, не виплата заробітної плати, порушення строків виплати заробітної плати, поновлення на роботі і т.д. )

26.10|21:10

0
Юридична фірма -допомога у вирішенні податкових спорів (скарження ППР)

www.olx.ua Киев

Податкові спори стали невід’ємною частиною бізнес-процесу в нашій країні, оскільки сьогодні фіскальні органи мають на меті скоріше виконати план по наповненню державного бюджету, ніж встановити справедливість й захистити права платників податків. Тому, акти перевірок та податкові повідомлення-рішення часто бувають необґрунтованими. Оскарження рішень податкових органів дозволяє не лише відновити справедливість, а й з значно зменшити витрати суб’єктів господарювання. (МОЖЛИВІСТЬ ПОЗИТИВНОГО ВИРІШЕННЯ НА НАСТАДІЇ АДМІНІСТРАТИВНОГО ОСКАРЖЕННЯ)

07.11|22:45

0
Юридична допомога

www.olx.ua Ирпень

Юридичні послуги: -консультування та юридичний супровід діяльності юридичних осіб (ТОВ, ОСББ, житлових кооперативів, Громадських організацій, садових товариств, державних підприємств, установ (університететів, інститутів та інш.); -створення, державна реєстрація та ліквідація юридичних осіб, СПД, складання засновницьких документів, внесення до них змін та інше; -складання процесуальних документів різної складності, супровід у суді; -складання листів, заяв, протоколів, скарг, статутів, договорів, листування з державними органами та інш; - надання послуг з управління майном (управління на договірній основі); - надання консультацій щодо оренди нерухомого майна (в тому числі житлових приміщень), складання договорів, юридичний супровід; -загальне юридичне консультування фізичних та юридичних осіб з різних питань. Індивідуальний підхід к кожному клієнту, співпраця з адвокатами (при необхідності супроводу та ведення справ в судах різних інстанцій). Можливий постійний юридичний супровід на договірній основі. Київ (Київська область), Ірпінь, Буча

15.12|18:53

0
Юридична допомога

uslugi.inforico.ua Київ

Допоможу вирішити ваші юридичні проблеми та питання. Швидко, ефективно. Якісно! Надання послуг: Усна консультація Письмова консультація Юридичний супровід купівлі-продажу майна Супровід та укладання угод (участь адвоката в переговорах з контрагентом угоди, консультації з питань, які виникають при укладанні угоди, юридична експертиза проекту контракту) Представництво інтересів клієнта в органах влади Складання адвокатських запитів, заяв, скарг до органів влади та правоохоронних органів Складання позовних заяв, зустрічних позовів, претензій, заперечень та інших процесуальних документів Представництво інтересів клієнта в судах України за домовленістю Перша консультація безкоштовна.

20.01|14:44

0
Юридична допомога

uslugi.inforico.ua 50 Київ

Юридичні послуги: Розлучення будь якої складності, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, супровід сімейного бізнесу; Спадкові справи, поновлення строків для вступу в спадщину, визнання права власності на спадкове майно, консультації з приводу спадщини; Супровід угод з нерухомістю: Аналіз контрагентів (сторін договору), перевірка договорів, розробка договорів, супровід угоди «під ключ»; Супровід бізнесу: Реєстрація, юридичний супровід, ліквідація бізнесу.

06.02|18:50

0
ЮРИСТ. Юридична допомога при розлученні та аліментах.

www.olx.ua Самбор

Вирішення питань у галузі сімейного права - розірвання шлюбу, визнання шлюбу недійсним, встановлення/оспорювання батьківства, аліменти, зміна розміру аліментів, поділ майна, визначення місця проживання дитини, отримання дозволу на виїзд дитини закордон, позбавлення батьківських прав тощо. **Юридичні консультації - комплексі поради, що надаються з метою роз’яснення порядку виконання норм чинного законодавства України. **Складання процесуальних документів будь-якої складності - позовні заяви, скарги, заяви, клопотання. **Підготовка пакету документів для звернення до суду. тел. + 380 - Показать номер - Сергій

07.02|06:16

0
Юридична допомога, консультація, супровід в різних галузях

www.olx.ua Киев

Надаю повний спектр юридичних послуг в таких галузях, як: - допомога при складанні різних документів (заяв, скарг, запитів, претензій та інш) -спадкове право: прийняття спадщини, визнання права власності на спадкове майно в судовому порядку, заповіт, спадковий договір -сімейне право: розлучення, поділ майна, позбавлення батьківськіх прав, визнання батьківства, усиновлення, стягнення аліментів та інш. -земельні спори - зняття арешту з майна, виділ частки з майна в натурі, виселення з житлового приміщення. - створення ТОВ, ФОП, ПП та інших форм госп. - стягнення заборгованості за різними правочинами - визнання договорів недійсними, розірвання, аналіз та розробка договорів. Звертайтесь!!

05.12|13:11

0
Позовна заява, юридична допомога, реєстрація бізнесу

www.olx.ua Бровары

Допомога в будь-які й юридичній ситуації ! Захистимо Ваші права та інтереси В СУДОВИХ СПРАВАХ : - в сімейних спорах - в спадкових спорах - майнових спорах - ДТП ( адміністративна відповідальність, автоцивілка, КАСКО) - в трудових спорах - спори з банками - та багато інших категорій справ - підготуємо документи для участі в судовому, виконавчому провадженні . - врегулюємо спори на досудовому етапі . Допоможемо БІЗНЕСУ : - Реєстрація ТОВ, ФОП - Приведення статуту у відповідність до вимог чинного законодавства - Зміна директора, КВЕДів, складу засновників, юридичної адреси, інші зміни до відомостей ЄДРПОУ . - Підготовка, перевірка договорів. Збережіть свій час та гроші, звертайтесь прямо ЗАРАЗ тел. 634 - Показать номер - , VIBER . При замовленні послуги юридична консультація БЕЗКОШТОВНО ! Надійно, результативно, доступно, конфіденційно.

09.01|22:53

0
 Юридична допомога під час вирішення спадкових спорів

zapp.ua Киев

Юридична допомога під час вирішення спадкових спорів.

19.01|08:28

0
АДВОКАТ. Юридична допомога всі галузі права. Консультація безкоштовна

www.olx.ua Запорожье

Пропонуємо наступні послуги у сфері податкових правовідносин по всій Україні: • адміністративне оскарження рішення податкової, підготовка заперечень на акт податкової перевірки, пояснень, скарги на чинне рішення податкового органу; • судове оскарження податкових повідомлень-рішень; • ведення податкових спорів в судах всіх інстанцій. -Надаємо якісні консультації з питань оподаткування, представлення інтересів платників податків в податкових органах, у тому числі при проведенні податкових перевірок. -Представляємо інтереси в державних органах; -Якісна допомога по всім галузям права: кримінальні, господарські правовідносини, адміністративні, трудові спори, земельні, сімейні, спадкові, цивільні, , виконавче провадження. -Програма "Адвокат 24 години на добу Усна консультація та правова оцінка ситуації безкоштовні.

09.11|23:08

0
Юрист, адвокат, юридична допомога, юридичні послуги Львів

www.olx.ua Львов

До Вашої уваги юридична підтримка по місту Львів та області, всі види юридичних послуг: адвокат, представництво інтересів, судове представництво, реорганізація, ліквідація, реєстрація. Ми зможемо відповісти на усі Ваші юридичні питання з будь-якої галузі права. Наша адреса в інтернеті: http://www.legallions.net/; https://vk.com/legallions 737 - Показать номер - Тарас

28.12|23:03

0
Адвокат з кредитних відносин

buysell.com.ua

Адвокат з кредитних відносин Бизнес и услуги Юридические услугиКиевская обл. Киев Соломенский р-н Разместили в :42 1 000 грн

18.01|11:44

0
Реєстрація та ліцензування кредитних спілок

ukrmarket.net 1000 Киев, Киевская облас

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» здійснює реєстрацію та ліцензування кредитних спілок та їх відокремлених підрозділів, ПІД КЛЮЧ! Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість отримати повне консультування щодо ведення діяльності кредитних спілок та їх відокремлених підрозділів!

29.01|22:09

0
Реєстрація та ліцензування фінансових компаній та кредитних установ

ukrmarket.net 1000 Киев, Киевская облас

ТОВ «Консалтингова компанія «Центр підтримки та розвитку бізнесу» здійснює реєстрацію та ліцензування фінансових компаній, в тому числі факторингових, лізингових,обміну валют,адміністрування в групах (покупка в групах) та кредитних компаній та їх відокремлених підрозділів, структурних одиниць «ПІД КЛЮЧ»! Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість отримати повне консультування щодо ведення діяльності фінансових компаній та їх відокремлених підрозділів!

29.01|22:09

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Глобино

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

27.10|12:25

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Пирятин

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

05.11|22:57

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Харьков

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

13.11|12:11

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Белая Церковь

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

19.11|20:34

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Сумы

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

09.12|22:32

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Киев

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

09.01|22:54

0
Безкоштовна юридична консультація

www.olx.ua Луцк

Надання юридичних послуг якісно та в короткі строки! Безкоштовна юридична консультація! Здійснюємо , зокрема, супровід: -реєстрації речових прав на нерухоме майно -зміни КВЕДів -реєстрації ТОВ, ПП, та інших підприємств; -складання статутів; -реєстрації змін до статутів; -ліквідації підприємств та інше -реєстрації транспортних засобів. - здійснюємо супровід діяльності підприємств. Надаємо інші юридичні послуги.

07.11|12:46

0
Юридична Компанія “SOFEELEX”

www.olx.ua Луцк

-Надійний захист боржників від свавілля банківської системи; -Списання кредитів; -Допомоги при іпотеці; -Оскарження виконавчих написів нотаріуса; Надійний захист у кримінальних провадженнях. Перша консультація безкоштовно!

29.11|16:33

0
Адвокат, юридична консультація

www.olx.ua Лубны

професійна правова допомога адвоката в м. Лубни, Лубенському та суміжних районах

04.01|05:46

0
Оскарження постанов. Складання позовів. Юридична Підтримка.

www.olx.ua Конотоп

Оскарження постанов поліції по Сумській області (130 поверненя водійського посвідчення , інші порушення.) Написання позовів до суду. Надання послуг громадянам і підприємцям з питань трудового права. Конотоп, Сумська обл. Консультації по телефону в момент зупинки ТЗ поліцейськими. (виїзд на місце зупинки та безпосередньо до лікарні на процедуру виявлення ознак наркотичного та алкогольного спяніння по м.Конотоп протягом 15 хв.) Благодійна акція "РЕФОРМА" телефонуйте цілодобово + 380 - Показать номер -

24.01|17:29

0
Юридична перевірка забудовників при придбанні квартири в новобудові

www.olx.ua Тернополь

Пропонуємо комплексну юридичну перевірку забудовників при придбанні квартири в новобудові за більш, ніж 10 критеріями: - досліджуємо чи не знаходиться забудовник в процесі ліквідації або припинення діяльності; - перевіряємо наявність судових проваджень; - відстежуємо наявність щодо забудовника виконавчих проваджень; - перевіряємо наявність дозвільної документації; - відстежуємо відомості про земельну ділянку, на якій планується або ведеться будівництво; - перевіряємо наявність в забудовника невиконаних зобов’язань; - вивчаємо чи не має за спиною забудовника податкової заборгованості; - досліджуємо історію забудовника та їх керівників; - перевіряємо посадових осіб та власників забудовника у Єдиному державному реєстрі декларацій; - перевіряємо керівників забудовника у Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади". Також ми вивчимо фінансову історію забудовника та його репутацію на діловому ринку, та що є найважливіше – ми не лише надамо Вам сухі факти, ви отримаєте їх аналіз, підкріплений нашими знаннями та досвідом. В нашій практиці є випадки, коли, після наших перевірок, потенційні покупці нерухомості змінювали свої рішення, адже ніхто не хоче укладати договір із неблагонадійним партнером. ПЕРЕВІРКА ЗАБУДОВНИКА ТРИВАТИМЕ 1 робочий день. Купуючи квартиру чи будинок - не поспішайте, вивчіть забудовника! Не вагайтеся, звертайтеся за допомогою професіоналів, адже проблеми дешевше попереджувати ніж вирішувати. Детальніше на сайті: http://tviy-advokat.com.ua/posts/5 Адвокатське об’єднання «Твій адвокат»: м. Тернопіль, Микулинецька 3А, офіс 703 (067) 351 35 00 http://tviy-advokat.com.ua

13.02|11:01

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Хорол

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

27.01|18:10

0
БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ з усіх питать 24 години без вихідних

www.olx.ua Горишные Плавни

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

27.01|18:10

0
Юридична консультація, представництво в суді, складення проц. документ

www.olx.ua Львов

Юридичні послуги в сфері цивільного, адміністративного та митного права; складення процесуальних документів; представництво в суді та в інших державних органах!

04.02|13:09

0
Юридический адрес в Виннице (юрадрес, Винница, юридична адреса)

www.olx.ua Винница

Виртуальный офис, юридический адрес. Все это - адрес компании. Купить адрес, который обеспечит минимальные затраты на начале работы Вашего бизнеса. В продаже есть готовые фирмы с НДС и без по всей стране. Виртуальный офис может находиться в любой точке планеты по месту регистрации юридического лица, что очень удобно, ведь создается видимость представительства. Lutsenko and Partners Company предлагает лучший юридический адрес (юридична адреса) для предпринимателей в городе Винница и других областях Украины. Сотрудничая с успешными сервисами, вы не только создаете имидж компании, но и упрощаете весь процесс работы, поскольку, партнеры все делают за вас, а именно: • проверка почты; • размещение рекламного плаката; • предоставление места для переговоров. Только лучший адрес ООО! Самая безопасная аренда или субаренда офиса для юридического адреса в Виннице. Оренда юридичної адреси в м. Вінниця та всіх обласних центрах країни. У вартість включено збір і відправлення пошти щопятниці. Юридичний і бухгалтерський супровід - за бажанням. (Юридична адреса). Офісне приміщення в центрі міста, не є адресою масової реєстрації. У разі пролонгації договору - знижка. 5000 грн. рік. 11 м2.

14.02|10:52

0
Правова допомога

www.olx.ua Сумы

Адвокатські, юридичні послуги в галузі кримінального, господарського та цивільного права. - Правнича допомога субєктам господарювання (як комплексне обслуговування так і виконання окремих доручень). Оскарження рішень податкових та інших контролюючих органів. Допомога аграрним підприємствам у вирішенні земельних спорів. - Допомога у вирішенні спорів з банківськими установами. - Правнича допомога в кримінальних провадженнях (досудове розслідування, судове слідство). -Сімейний адвокат. -Врегулювання спорів з страховими компаніями. -Юридичний супровід при ДТП. -Представництво в судах та інших державних органах, досудове врегулювання спорів. -Складання та аналіз договорів, протоколів розбіжностей та інших правових документів. -Інші адвокатські послуги. -Безкоштовна консультація учасникам АТО.

01.11|05:58

0
Допомога з компютером

www.olx.ua Ровно

Допомога у вирішенні проблем з компютером, Оплата після виконання роботи роботи. Пишіть на Viber які у Вас проблеми Буду радий допомогти

18.12|14:58

0
Допомога юриста

www.olx.ua Киев

Допомога юриста у вирішенні сімейних, житлових, трудових спорів.

19.01|20:27

0
БЕЗОПЛАТНА правова допомога

www.olx.ua Харьков

Практико-освітній центр "ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА" Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пропонує надання БЕЗОПЛАТНОЇ правової допомоги громадянам та громадським обєднанням з правових питань. Чекаємо Вас за адресою: Майдан Свободи, 6 (Північний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна), 1 поверх, ауд. 145. Графік роботи центру: вівторок, четвер з 15:00 до 17:00 (за попередньою домовленістю можливий інший час зустрічі). Тел., 975 - Показать номер - Viber: 975 - Показать номер -

09.11|01:30

0
Допомога заробітчанам в Польщі

sbo.ua 100 Львов

Якщо Вам довелось стикнутись з тим, що працедавець в Польщі не виплатив належної заробітньої плати або ви відчули з його боку несправедливість до себе? Або ж боїтеся, щоб процедура працевлаштування пройшла для Вас правильно та безпечно - ми готові допомогти Вам у цьому! Забезпечимо юридичну підтримку при процедурі працевлаштування та подбаємо про те, щоб ваші права були гарантовано захищені. А якщо з вами трапилась ситуація в якій працедавець з якоїсь причини не виплачує Вам заробітньої платні - допоможеио її отримати. Телефонуйте,ми знайдемо вихід! poland.help.2018@gmail.com

14.11|14:38

0
Швидка Кінологічна допомога

doska.io 10

Швидко та якісно виправлю всі проблеми та помилки у вихованні вашого улюбленця . Корекція та аналіз поведінки . Виіду на надскладні та небезпечні випадки

15.11|08:28

0
Потрібна допомога на операцію

www.olx.ua Ивано-Франковск

щиро звертаюся до вас за допомогою на операцію на серці в мене виявлено на клапані серця рубець ціна операції 45-60 тисяч гривень тому прошу у вас допомоги.номер картки 4149629393198213

24.11|21:39

0
Допомога медичного юриста

www.olx.ua Львов

Останнім часом все більш актуальною стає проблема неякісного надання медичних послуг. Інертність самих постраждалих від неякісної медицини і правоохоронних органів формує хибну думку про безкарність тих, в чиїх руках знаходяться наші здоровя і життя. Якщо ж ви не маєте наміру пробачати халатність і невігластво лікарів, то ми готові вам допомогти. Наші юристи надають кваліфіковану юридичну допомогу в суперечках з медичними організаціями, відстоюють ваші інтереси і допоможуть стягнути компенсацію шкоди, заподіяної внаслідок лікарської помилки. У нашу компетенцію входить: • консультація з будь яких питань з медичного права. • Правовий аналіз медичної документації (історій хвороби, амбулаторних карт і т.п.) • Складання претензій до медичних установ. • Складання судових документів: позовних заяв, заперечень на позови тощо • Ведення справ в судах 1-й та 2-й інстанцій в якості представника. Наша команда безкоштовно допоможе вам відшукати істину, стягнути компенсацію за неякісні послуги і притягнути лікарів до передбаченої законом відповідальності. Телефон: 977 - Показать номер -

23.01|20:03

0
Адвокат, правова допомога

era.com.ua

Адвокат, правова допомога Юридичні консультації. Суди. Для підприємств, ФОПів, споживачів. Договори: поставки, роздрібної купівлі-продажу, підряду, послуг, реклами, маркетингу, оренди, дистриб’юторські, дилерські. Судові с... 450 UAH | Вчера | Бесплатное объявление » Объявления Украина » Киевская область » Киев » Услуги » Юридические услуги » Адвокаты, адвокатские услуги » Услуги

05.02|00:22

0
Допомога в оформлені документів на нерухомість

www.olx.ua Ивано-Франковск

Допоможу в оформлені право встановлюючих документів на нове будівництво. Також, допомога в оформлені приватизації на будівлю і земельну ділянку. будівлю, Івано-Франківська та Львівська області.

19.10|14:49

0
Юридичні консультації, правова допомога

www.olx.ua Львов

Адвокат м. Львів надає широкий спектр юридичних послуг в усіх галузях права. До Вашої уваги: - Вирішення земельних сорів - Легалізація самочинного будівництва - Встановлення права власності на землю - Вирішення житлових спорів(оформлення права власності, виселення співмешканця, розірвання/укладення договорів оренди, виділення в натурі частки житлового приміщення, та ін.) -Розробка будь-яких юридичних документів: договорів, заяв, клопотань, запитів, тощо. -Представництво юридичних та фізичних осіб в судах.

19.11|12:15

0
АДВОКАТ. Професійна правнича допомога.

www.olx.ua Сумы

ПОСЛУГИ АДВОКАТА У КРИМІНАЛЬНИХ ТА ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ. Адвокат з багаторічним стажем роботи у галузі права, надає громадянам професійну правничу допомогу. ВИДИ ПОСЛУГ: - супровід справ у судах всіх інстанцій в Україні та за кордоном (країни СНД); - захист прав та інтересів громадян в органах поліції, прокуратури, СБУ, фіскальної служби (податкова, митниця); - надання консультацій, оформлення всіх юридичних документів; - юридичний супровід виконання судових рішень та багато іншого. СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: 1. АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ: - захист підозрюваних, обвинувачених, підсудних на всіх стадіях кримінального провадження; - представництво інтересів осіб, що приймають участь у кримінальному процесі в якості потерпілих, свідків. 2. АДВОКАТ ПО ЦИВІЛЬНИМ СПРАВАМ: - врегулювання спорів із банками (у т.ч. проблемними) та колекторськими компаніями з питань оформлення, отримання, повернення кредитів та депозитів, робота з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб; - трудові спори: стягнення заборгованості по зарплаті, оскарження незаконного звільнення, поновлення на роботі та ін.; - сімейні справи: розлучення, стягнення аліментів, поділ майна, усиновлення/удочеріння, позбавлення батьківських прав та ін.; - спадкові справи: вступ до спадщини, оскарження заповітів, визнання права власності на майно в порядку спадкування та ін.; - стягнення матеріальної та моральної шкоди; - юридичний супровід угод з нерухомістю (набуття, передача, припинення права власності на квартири, будинки, земельні ділянки); 3. РАЗОВІ ТА КОМПЛЕКСНІ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ. 4. ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ДІЯЛЬНОСТІ ОСББ. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА. Офіс розташований у центрі міста Суми. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом. За домовленістю, можливий виїзд на зустріч до клієнта. Сайт: http://corporate-office-14867.business.site Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № СМ 000434.

26.12|19:28

0
Допомога по господарству,домогосподарка.повар.

www.olx.ua Львов

Допомога по дому,мені 44р,повар, няня ,прибирання,догляд за тваринами,рослинами.є стаж по догляду за тяжко хворими,шукаю додаткову роботу ,на неповний день,або раз два в тиждень.50год.бажано личаківський район.або по домов.17-20.год.шукаю додаткову роботу на постійно.Дякую.

03.01|23:17

0
Допомога щодо Розмитнення Авто!!!

www.olx.ua Ивано-Франковск

Допомога зняттям з обліку в країнах ЄС вашого Авто, і в Розмитненні...всі деталі по тел!

04.01|20:17

0
Юридичні послуги. Правова допомога

www.olx.ua Чернигов

Юрист з 7 річним стажем роботи на посаді помічника судді апеляційного суду надає консультації (усні, письмові) у сфері цивільного, сімейного, трудового, спадкового та інших галузей права. Складання позовних заяв, апеляційних скарг та інших документів процесуального характеру. Якісні послуги за помірними цінами.

09.01|22:54

0
English.Допомога з англійською мовою.

www.olx.ua Ивано-Франковск

Допомагаю з контрольними роботами з англійської мови, написання творів, тести, переклад.

14.01|16:26

0
Допомога студентам за доступною ціною

www.olx.ua Днепр

Уже длительное время работаю и помогаю студентам различных ВУЗов, а также учащимся колледжей За долгие годы работы приобрела бесценный опыт, который позволяет отлично ориентироваться в пожеланиях студентов и требованиях преподавателей.

31.01|00:25

0
Допомога студентам за доступною ціною

www.olx.ua Каменское

Уже длительное время работаю и помогаю студентам различных ВУЗов, а также учащимся колледжей За долгие годы работы приобрела бесценный опыт, который позволяет отлично ориентироваться в пожеланиях студентов и требованиях преподавателей.

03.02|00:23

0
Юридичні послуги, правова допомога

www.olx.ua Луцк

Досвідчені юристи пропонують послуги з надання юридичних консультацій та підготовки документів: заяв, скарг, клопотань, проектів договорів, довіреностей, позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг тощо. Послуги надаються в наступному порядку: 1. Визначення обсягу робіт та вартості послуг; 2. Отримання необхідної інформації та документів; 3. Отримання передоплати; 4. Підготовка документів, при необхідності надання додаткових консультацій; 5. Розрахунок за виконані роботи. Вартість послуг залежить від складності проблеми та обєму робіт і визначається за домовленістю. Замовлення приймаються по всій Україні, можливий також обмін інформацією та документами дистанційно за допомогою засобів електронного зв’язку. При наданні послуг пріоритет надається інтересам клієнта, тому якість, оперативність та розумні ціни гарантую. Перша консультація безкоштовно. УВАГА НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ДОПОМОГА З ПРИЗОВОМ ДО АРМІЇ!!! Також оперативне втручання в адміністративні правопорушення з приводу водіння в нетверезому стані.!

05.02|22:13

0
Юридичні послуги / Юридические услуги / Юрист АО "Юридична Ліга"

www.olx.ua Львов

Адвокатське обєднання ”Юридична ліга" Нас легко знайти, ми знаходимось в самому центрі Львова. Про нас: ”Юридична ліга” була заснована в 2007 році та об’єднує фахівців серйозного професійного рівня, пропонуючи якісні правові послуги для фізичних осіб і корпоративних клієнтів. Наш слоган «Результат – це єдине, що справді важливо» Наші послуги: Фізичним особам • Реєстрація нерухомого майна в Реєстрі речових прав на нерухоме майно; • Юридичний супровід під час відкриття рахунків в банках; • Представництво інтересів в органах державної виконавчої влади (супровід виконавчого провадження); • Представництво інтересів в цивільних, господарських, адміністративних провадженнях (підготовка позовних заяв, заперечень на позовну заяву, апеляційних, касаційних скарг, клопотань, запитів, тощо); • Підготовка та оформлення технічної документації та документів необхідних для купівлі-продажу (оформлення прав власності) земельних ділянок; • Отримання консультацій, рекомендацій стосовно вирішення правових питань Юридичним особам • Державна реєстрація створення, внесення змін та припинення (ліквідація, реорганізація) юридичних осіб та їх структурних підрозділів (під ключ); • Державна реєстрація створення, внесення змін та припинення фізичних осіб – підприємців; • Реєстрація знаків для товарів і послуг (trade mark); • Підготовка, аналіз та супровід при укладенні договорів, контрактів та інших правочинів; • Представництво інтересів суб’єктів господарювання в органах державної влади і місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях; • Досудове врегулювання спорів, що виникають між суб’єктами господарювання; • Представництво інтересів та ведення справ у всіх інстанціях судів загальної юрисдикції при вирішенні цивільних, господарських, адміністративних та інших спорів; • Комплексне юридичне обслуговування суб’єктів господарювання (консультування, супровід господарських операцій, підготовка необхідних процесуальних документів); • Юридичний супровід операцій з нерухомістю (консультування, оформлення документів на право власності, приватизація, відчуження); • Надання юридичних консультацій з питань застосування законодавства Контакти: +38 (096) 527 17 22 +38 (032) 236-71-66 м. Львів, пл. Міцкевича 8, поверх 3 http://ukfliga.com.ua/ RU О нас: " Юридическая лига "была основана в 2007 году и объединяет специалистов серьезного профессионального уровня, предлагая качественные правовые услуги для физических лиц и корпоративных клиентов. Наш слоган «Результат - это единственное, что действительно важно» Наши услуги: Физическим лицам • Регистрация недвижимого имущества в Реестре прав на недвижимое имущество; • Юридическое сопровождение при открытии счетов в банках; • Представительство интересов в органах государственной исполнительной власти (сопровождение исполнительного производства); • Представительство интересов в гражданских, хозяйственных, административных производствах (подготовка исковых заявлений, возражений на исковое заявление, апелляционных, кассационных жалоб, ходатайств, запросов и т.д.); • Подготовка и оформление технической документации и документов, необходимых для купли-продажи (оформление прав собственности) земельных участков; • Получение консультаций, рекомендаций по решению правовых вопросов Юридическим лицам • Государственная регистрация заключения, внесения изменений и прекращения (ликвидация, реорганизация) юридических лиц и их структурных подразделений (под ключ); • Государственная регистрация заключения, внесения изменений и прекращения физических лиц - предпринимателей; • Регистрация знаков для товаров и услуг (trade mark) • Подготовка, анализ и сопровождение при заключении договоров, контрактов и других сделок; • Представительство интересов субъектов хозяйствования в органах государственной власти и местного самоуправления, на предприятиях, в учреждениях и организациях; • Досудебное урегулирование споров, возникающих между субъектами хозяйствования; • Представительство интересов и ведение дел во всех инстанциях судов общей юрисдикции при разрешении гражданских, хозяйственных, административных и других споров; • Комплексное юридическое обслуживание субъектов хозяйствования (консультирование, сопровождение хозяйственных операций, подготовка необходимых процессуальных документов); • Юридическое сопровождение операций с недвижимостью (консультирование, оформление документов на право собственности, приватизация, отчуждение) • Предоставление юридических консультаций по вопросам применения законодательства. Контакты: +38 (096) 527 17 22 +38 (032) 236-71-66 м. Львов, пл. Мицкевича 8, этаж 3 http://ukfliga.com.ua/

14.12|20:32

0
Юридичні послуги Полтава, юридична консультація, юрист Полтава, адвокат

doska.io

Юридична компанія "ПРАВО.ЮА" надасть юридичні послуги наступного характеру: -вступ до спадщини в нотаріальному та судовому порядку; -приватизація земельних ділянок, Полтава, Полтавський район; -експертна оцінка; -узаконення самовільного будівництва; -реєстрація підприємства та ФОП; -термінове присвоєння кадастрового номеру; -технічна інвентаризація. Технічні паспорти; -узаконення самовільних будівель, перепланувань; -поділ земельної ділянки між співвласниками; -виділ в окремий обєкт права власності з присвоєнням нової поштової адреси; -встановлення порядку користування земельною ділянкою; -представництво інтересів в суді. Юридична консультація - БЕЗКОШТОВНА.

05.11|09:58
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления