поиск услуг по запросу "Юридична допомога у вирішенні проблемних кредитних питань"

  • >> Следующая

0
Допомога у вирішенні питань з трудового законодавства

www.olx.ua Чернигов

- усне роз’яснення трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці»; - аудит кадрової та бухгалтерської документації з виїздом на підприємство; - участь та надання допомоги при перевірках управлінням Держпраці; - допомога у виконанні приписів, винесених управлінням Держпраці; - оскарження в суді винесених постанов по ст.265 КЗпП України управлінням Держпраці; - допомога у підготовці документів для надання в суд по складених протоколах Держпраці за ст.41.1 КАС України; - написання позовних заяв до суду, та представлення інтересів с судах участь за довіреністю суб’єкта господарювання; - допомога при написанні позовних заяв для найманих працівників пов’язаних з трудовим законодавством (звільнення, не виплата заробітної плати, порушення строків виплати заробітної плати, поновлення на роботі і т.д. )

26.10|21:10

0
Юридична фірма -допомога у вирішенні податкових спорів (скарження ППР)

www.olx.ua Киев

Податкові спори стали невід’ємною частиною бізнес-процесу в нашій країні, оскільки сьогодні фіскальні органи мають на меті скоріше виконати план по наповненню державного бюджету, ніж встановити справедливість й захистити права платників податків. Тому, акти перевірок та податкові повідомлення-рішення часто бувають необґрунтованими. Оскарження рішень податкових органів дозволяє не лише відновити справедливість, а й з значно зменшити витрати суб’єктів господарювання. (МОЖЛИВІСТЬ ПОЗИТИВНОГО ВИРІШЕННЯ НА НАСТАДІЇ АДМІНІСТРАТИВНОГО ОСКАРЖЕННЯ)

07.11|22:45

0
Юридична допомога!!!

www.olx.ua Киев

Термінова юридична допомога! Надання консультацій з питань цивільного права. Представництво інтересів у страхових компаніях,державних виконавчих службах та інше. Багаторічний досвід гарантує комплексний підхід у вирішенні юридичних питань.

08.10|06:30

0
Юридична допомога

www.olx.ua Ирпень

Юридичні послуги: -консультування та юридичний супровід діяльності юридичних осіб (ТОВ, ОСББ, житлових кооперативів, Громадських організацій, садових товариств, державних підприємств, установ (університететів, інститутів та інш.); -створення, державна реєстрація та ліквідація юридичних осіб, СПД, складання засновницьких документів, внесення до них змін та інше; -складання процесуальних документів різної складності, супровід у суді; -складання листів, заяв, протоколів, скарг, статутів, договорів, листування з державними органами та інш; - надання послуг з управління майном (управління на договірній основі); - надання консультацій щодо оренди нерухомого майна (в тому числі житлових приміщень), складання договорів, юридичний супровід; -загальне юридичне консультування фізичних та юридичних осіб з різних питань. Індивідуальний підхід к кожному клієнту, співпраця з адвокатами (при необхідності супроводу та ведення справ в судах різних інстанцій). Можливий постійний юридичний супровід на договірній основі. Київ (Київська область), Ірпінь, Буча

15.12|18:53

0
Юридична допомога адвокатів

www.olx.ua Черкассы

Юридична допомога (послуги адвокатів) в Україні (зокрема м. Черкаси та Черкаська обл.), у т.ч. представництво інтересів клієнта в судових, правоохоронних та виконавчих органах. Контактні телефони: 380 - Показать номер - , 380 - Показать номер - , 380 - Показать номер - , 380 - Показать номер - , 380 - Показать номер - .

23.08|14:18

0
Цілодобово - адвокат - юридична допомога

uslugi.inforico.com.ua 1000 Киев

Захист Ваших прав та представництво інтересів. Все по прийнятним для Вас цінам та в максимально прийнятні сроки. 233-13-02 (063)396-68-60

29.08|19:57

0
Юридична допомога при ДТП | Адвокат, юрист з ДТП

www.olx.ua Ужгород

Професійне адвокатське об’єднання CONSENSUS Ужгород, вул.Гойди, 10/60 Юридична допомога при ДТП: • Захист у справах про ДТП • Захист у справ про порушення правил дорожнього руху • Відшкодування заподіяної матеріальної та моральної шкоди у ДТП • Стягнення страхового відшкодування з Моторно транспортного страхового бюро України та страхових компаній • Оскарження рішень страхових компаній про відмову у виплаті страхового відшкодування www.facebook.com/consensus.uzhgorod www.consensus.legal

01.09|23:55

0
Розірвання шлюбу, розлучення, юридична допомога, консультація,,,

www.olx.ua Львов

Професійна допомога при розлученні... Анонімно... Розлучення під ключ. ЮК«Формула права» та адвокат надають юридичниі послуги при розлучення, розірванні шлюбу. Адже, ми працюємо для Вас,,, зробимо усе під ключ.

23.08|00:27

0
Юридична консультація!!!Допомога в складанні позовної заяви.

www.olx.ua Киев

Всі напрямки юридичної допомоги.

08.10|06:30

0
Юридична допомога, консультація, супровід в різних галузях

www.olx.ua Киев

Надаю повний спектр юридичних послуг в таких галузях, як: - допомога при складанні різних документів (заяв, скарг, запитів, претензій та інш) -спадкове право: прийняття спадщини, визнання права власності на спадкове майно в судовому порядку, заповіт, спадковий договір -сімейне право: розлучення, поділ майна, позбавлення батьківськіх прав, визнання батьківства, усиновлення, стягнення аліментів та інш. -земельні спори - зняття арешту з майна, виділ частки з майна в натурі, виселення з житлового приміщення. - створення ТОВ, ФОП, ПП та інших форм госп. - стягнення заборгованості за різними правочинами - визнання договорів недійсними, розірвання, аналіз та розробка договорів. Звертайтесь!!

05.12|13:11

0
Ортримання Дозволів, Технічних Умов та Ліцензій - Юридична Допомога

www.olx.ua Винница

ЮРИСТИ "Yurtsev&Partners" ЗНАЮТЬ ЯК ВСЕ ПРАВИЛЬНО ОФОРМИТИ БЕЗ ВОЛОКІТИ І ЗАЙВИХ ЗАТРАТ !!! Ми допоможемо отримати: 1) Ліцензії (в тому числі на зберігання, використання, перевезення прекурсорів та наркотичних речовин); 2) Дозвола; 3) Технічні умови; 4) Штрих-код; 5) Сертифікати. Ми більше ніж юридична компанія !!! ЗВ`ЯЖІТЬСЯ З НАМИ !!! АБО Ж ЗАЛИШТЕ У ПОВІДОМЛЕННІ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І МИ САМІ ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО !!! Детальніше на сайті: www.Yurtsev-Partners.com, або ж за тел. (096) 761-37-73.

02.09|16:17

0
Консультація у складних ситуаціях, юридична допомога, написання позову

www.olx.ua Львов

Ви не знаєте як поступити, що робити, у Вас закінчились сили? Допомога у складних життєвих ситуаціях - можливість вирішення проблем, консультація з різного роду питань (сімейних, трудових, соціальних та ін.). Звертайтесь і ми спробуємо вирішити проблему. Юридична консультація по всіх питаннях, написання позовних заяв до суду, вирішення сімейних спорів, розлучень, поділу рухомого і нерухомого майна та ін. Реєстрація та ведення фірм у податковій та ін. контролюючих органах. Господарське, цивільне, сімейне, трудове право, юридичний супровід господарської діяльності, претензійно-позовні послуги, представництво та ін. Допомога у спавах із нерухомістю. Ми добємося бажаного Вам результату і максимальним комфортом для Вас. Якщо є якісь запитання звертайтесь по телефону або скористайтесь послугою "написати автору". Будемо раді відповісти на Ваші запитання. Якісна та швидка допомога.

07.09|14:37

0
Адвокат Мельник Олексій Васильвич, якісна юридична допомога

uslugi.inforico.com.ua Киев

Послуги адвоката в Києві і регіонах. Кримінальне, адміністративне, цивільне і сімейне право, оформлення спадщини, податкові спори та консультації, претензійно-позовна робота з господарського права та інші юрпослуги. Досвід наших адвокатів більше 10 років, доступні ціни та висока якість. Наша компанія знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Симиренко, будинок 36-Б, оф.416. У нас працюють: адвокат з кримінального права (кримінальний адвокат); адвокат по цивільному праву (цивільний адвокат); адвокат з питань сімейного права (сімейний адвокат); адвокат по господарському і корпоративного права (господарський адвокат). Правова допомога адвоката, може знадобитися кожному в будь-якій сфері: розірвання шлюбу, оформлення спадщини, захист по криміналу, і інше. Звертайтеся до нас! З повагою, адвокат Мельник Олексій Васильович

13.09|03:19

0
АДВОКАТ. Юридична допомога всі галузі права. Консультація безкоштовна

www.olx.ua Запорожье

Пропонуємо наступні послуги у сфері податкових правовідносин по всій Україні: • адміністративне оскарження рішення податкової, підготовка заперечень на акт податкової перевірки, пояснень, скарги на чинне рішення податкового органу; • судове оскарження податкових повідомлень-рішень; • ведення податкових спорів в судах всіх інстанцій. -Надаємо якісні консультації з питань оподаткування, представлення інтересів платників податків в податкових органах, у тому числі при проведенні податкових перевірок. -Представляємо інтереси в державних органах; -Якісна допомога по всім галузям права: кримінальні, господарські правовідносини, адміністративні, трудові спори, земельні, сімейні, спадкові, цивільні, , виконавче провадження. -Програма "Адвокат 24 години на добу Усна консультація та правова оцінка ситуації безкоштовні.

09.11|23:08

0
Адвокат, юридична допомога, Адвокат по 130 КУпАП

www.olx.ua Ивано-Франковск

АДВОКАТ 130 - це команда професійних адвокатів, які надають швидку, кваліфіковану та вузькоспеціалізовану юридичну допомогу в справах про адміністративні правопорушення за статтею 130 КУпАП (керування автомобілем в нетверезому стані), яка допоможе Вам мінімізувати наслідки адміністративної відповідальності та забезпечити неупереджений розгляд Вашої справи на всіх стадіях. Вас тільки зупинили? Склали протокол? Вже є рішення суду? Телефонуйте негайно, ми проаналізуємо Вашу ситуацію індивідуально та надамо чіткий план дій конкретно для вашої ситуації! www.advokat130.com

28.09|14:04

0
Ліквідація ТОВ, викуп проблемних ТОВ.

www.olx.ua Ровно

Допоможемо Вам ліквідувати Вашу юридичну особу, в т.ч. шляхом продажу корпоративних прав (експрес-ліквідація). Ціна – від 3500,00 гривень. Ліквідація в загальному порядку від 6 місяців - 8000 грн. Банкрутсво - обговорюється індивідуально.

24.09|15:31

0
Юрист по кредитних та спадкових справах

kiev.ukrgo.com 23092018 Киев

Надаю юридичні послуги по справах що виникають з кредитних правовідносин (боротьба з банками), сімейні спори, спори щодо захисту права власності, спадкові спори (визнання права власності на спадщину, встановлення юридичних фактів та ін). Контактные телефоны: 06x xxx xxxx

23.09|14:29

0
Консультаційні послуги з питань дозволів на зброю.

www.olx.ua Хмельницкий

Консультаційні послуги з питань отримання та продовження дозволів на зброю (травматичну, гладкоствольну, нарізну) Допомога у підготовці необхідних документів, та в оформлені дозволів. Терміни - оптимальні.

25.09|18:23

0
    Приватний кредит без зайвих питань  (предлагаю)

www.board.com.ua Днепропетровск

Ви потребуєте в приватний кредит? Без зайвої інформації? Без обдурювання? І без підтвердження Ваших фінансів? Ми кредитуємо практично всіх, працюємо з тими, у кого прострочення. Кредитуємо якщо у вас були або проблеми з банківськими кредитами. Реальна сума яку ви можете взяти під 200 000 грн. Приватний займ.

12.10|23:14

0
Адвокат Радченко С.П. Вирішення будь-яких питань.

www.olx.ua Львов

Адвокат Радченко Сергій Петрович тел. 964 - Показать номер - , м. Львів. Розглядаю будь-які питання. Юридичні та фізичні особи. Первинна консультація безкоштовна. Телефонуйте: 096 483 - 06-73

20.08|20:58

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Глобино

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

27.10|12:25

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Пирятин

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

05.11|22:57

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Харьков

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

13.11|12:11

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Белая Церковь

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

19.11|20:34

0
Ваш Юридичний Захист. Консультуємо БЕЗКОШТОВНО з усіх питань

www.olx.ua Сумы

КОНСУЛЬТАЦІЯ НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО !!! ДОПОМОГА В УСІХ ЮРИДИЧНИХ СПРАВАХ! Працюємо по всій Україні. Ціни лояльні. Виїзджаємо у відрядження. Також успішно практикується дистанційне консультування: клієнт отримує повний обсяг інформації за допомогою електронної пошти або по телефону чи viber. Увесь спектр допомоги Вам: - Представимо Ваші інтереси в судах всіх інстанцій; - складання позовних заяв, клопотань, скарг, договорів та інших правових документів; Допоможемо вирішити проблеми з наступних питань: - Сімейні (Складання шлюбного договору, допомога при розірванні шлюбу, поділ майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, встановлення факту проживання однією сімєю без шлюбу, інші правові ситуації ...) - Спадкові (Вступ в спадок в нотаріальному та судовому порядку, підготовка документів на спадкове майно, відновлення терміну, визнання права власності на спадкове майно, визнання недійсними договору довічного утримання, інші правові ситуації ...) - Земельні (Приватизація земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, визначення часток співвласників у праві спільної власності на землю і поділ земельних ділянок, встановлення меж земельної ділянки в натурі, розробка договорів оренди землі (паїв), зміна цільового призначення земельної ділянки, обєднання і поділ земельних ділянок, інші правові ситуації ...) - Цивільні, житлові (Всі види договірних правовідносин і суперечок, захист прав споживачів, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, підготовка і оформлення пакету документів для приватизації громадянами житлового фонду, виділення земельної ділянки для приватизації, інші правові ситуації ...) - Трудові (Оскарження наказів, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати та компенсаційних коштів, інші правові ситуації ...) Банківські (Повернення депозитів і вкладів, суперечки з банками, кредити, іпотека, застава майна, захист прав позичальника і поручителя, захист в разі предявлення позову, виведення майна з-під застави, призупинення звернення стягнення на майно, визнання недійсними договору застави та іпотеки, визнання кредитного договору недійсним, зменшення розміру заборгованості за кредитним договором, інші правові ситуації ...) - ДТП (Збір інформації про матеріальне становище винуватця ДТП, арешту майна винуватця ДТП, підготовка проекту мирової угоди та її затвердження в суді, супровід виконавчого провадження, взаємодія з державними виконавцями, інші правові ситуації ...) Телефонуйте, пишіть ми будемо завжди раді Вам допомогти !!!

09.12|22:32

0
Юридична адреса м. Вишгород

www.olx.ua Вышгород

Адреса, яку ми пропонуємо нашим клієнтам не віднесена до адрес масової реєстрації. Ми надаємо оренду юридичної адреси на підставі Договору оренди нежитлового приміщення в місті Вишгород Київської області. Дана послуга, яка коштує 4000 грн на рік, включає в себе: надання документів, що підтверджують знаходження Вашого підприємства за даною адресою – договір прямої оренди; поштове обслуговування – отримання та передача письмової кореспонденції, що надходитиме на ім’я Вашої компанії. За потреби, ми можемо сповіщати Вас про надходження нової кореспонденції (дзвінок секретаря, електронна пошта тощо). За додаткову оплату ми надаємо наступні послуги: надання кабінету в оренду: одна година – 100 гривень. можливість повісити табличку з найменуванням Вашої компанії: за рік – 500 гривень. Юридична адреса – це обовязкова ознака кожної юридичної особи. Юридичною адресою є місцезнаходження юридичної особи (організації, підприємства), тобто це офіційне місцезнаходження керівного органу юридичної особи. Згідно ст. 93 Цивільного кодексу України: місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку. Відомості про місцезнаходження підприємства вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Від вибору місцезнаходження залежить в якому районі міста Ваше підприємство буде стояти на обліку в державних органах.

22.09|22:43

0
Безкоштовна юридична консультація

www.olx.ua Луцк

Надання юридичних послуг якісно та в короткі строки! Безкоштовна юридична консультація! Здійснюємо , зокрема, супровід: -реєстрації речових прав на нерухоме майно -зміни КВЕДів -реєстрації ТОВ, ПП, та інших підприємств; -складання статутів; -реєстрації змін до статутів; -ліквідації підприємств та інше -реєстрації транспортних засобів. - здійснюємо супровід діяльності підприємств. Надаємо інші юридичні послуги.

07.11|12:46

0
Юридична Компанія “SOFEELEX”

www.olx.ua Луцк

-Надійний захист боржників від свавілля банківської системи; -Списання кредитів; -Допомоги при іпотеці; -Оскарження виконавчих написів нотаріуса; Надійний захист у кримінальних провадженнях. Перша консультація безкоштовно!

29.11|16:33

0
Юристи,Адвокати,Юридична консультація

www.olx.ua Львов

ЮФ «Формула права» надає широкий спектр високоякісних юридичних послуг у різних галузях права. Ведення цивільних та сімейних справ Надання допомоги у цивільних розлученнях Надання допомоги у церковних розлученнях Ведення справи . Особисті та онлайн консультації . Складання позовної заяви Збір документів Складання інших документів Виїзди у компетентні органи + 380 - Показать номер -

28.08|15:40

0
Юрист та адвокат онлайн. Юридична фірма.

www.olx.ua Черкассы

Юридична компанія надає послуги кваліфікованих юристів в будь-якій сфері юридичних правовідносин, в особливості: - сімейного права -цивільного права -адміністративного права 1. Надання юридичної консультації. 2. Складання процесуальних документів. 3. Оскарження дій, рішень державних органів влади або посадових осіб. 4. Представництво фізичних та юридичних осіб в судах всіх інстанцій (суди першої інстанції, апеляційної та касаційної.). Для постійних клієнтів здійснюється комплексне ведення справи (надання консультацій з конкретної справи, складання необхідних процесуальних документів, представництво інтересів в суді першої інстанції.)

24.09|08:48

0
Юридичні послуги / Юридические услуги / Юрист АО "Юридична Ліга"

www.olx.ua Львов

Адвокатське обєднання ”Юридична ліга" Нас легко знайти, ми знаходимось в самому центрі Львова. Про нас: ”Юридична ліга” була заснована в 2007 році та об’єднує фахівців серйозного професійного рівня, пропонуючи якісні правові послуги для фізичних осіб і корпоративних клієнтів. Наш слоган «Результат – це єдине, що справді важливо» Наші послуги: Фізичним особам • Реєстрація нерухомого майна в Реєстрі речових прав на нерухоме майно; • Юридичний супровід під час відкриття рахунків в банках; • Представництво інтересів в органах державної виконавчої влади (супровід виконавчого провадження); • Представництво інтересів в цивільних, господарських, адміністративних провадженнях (підготовка позовних заяв, заперечень на позовну заяву, апеляційних, касаційних скарг, клопотань, запитів, тощо); • Підготовка та оформлення технічної документації та документів необхідних для купівлі-продажу (оформлення прав власності) земельних ділянок; • Отримання консультацій, рекомендацій стосовно вирішення правових питань Юридичним особам • Державна реєстрація створення, внесення змін та припинення (ліквідація, реорганізація) юридичних осіб та їх структурних підрозділів (під ключ); • Державна реєстрація створення, внесення змін та припинення фізичних осіб – підприємців; • Реєстрація знаків для товарів і послуг (trade mark); • Підготовка, аналіз та супровід при укладенні договорів, контрактів та інших правочинів; • Представництво інтересів суб’єктів господарювання в органах державної влади і місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях; • Досудове врегулювання спорів, що виникають між суб’єктами господарювання; • Представництво інтересів та ведення справ у всіх інстанціях судів загальної юрисдикції при вирішенні цивільних, господарських, адміністративних та інших спорів; • Комплексне юридичне обслуговування суб’єктів господарювання (консультування, супровід господарських операцій, підготовка необхідних процесуальних документів); • Юридичний супровід операцій з нерухомістю (консультування, оформлення документів на право власності, приватизація, відчуження); • Надання юридичних консультацій з питань застосування законодавства Контакти: +38 (096) 527 17 22 +38 (032) 236-71-66 м. Львів, пл. Міцкевича 8, поверх 3 http://ukfliga.com.ua/ RU О нас: " Юридическая лига "была основана в 2007 году и объединяет специалистов серьезного профессионального уровня, предлагая качественные правовые услуги для физических лиц и корпоративных клиентов. Наш слоган «Результат - это единственное, что действительно важно» Наши услуги: Физическим лицам • Регистрация недвижимого имущества в Реестре прав на недвижимое имущество; • Юридическое сопровождение при открытии счетов в банках; • Представительство интересов в органах государственной исполнительной власти (сопровождение исполнительного производства); • Представительство интересов в гражданских, хозяйственных, административных производствах (подготовка исковых заявлений, возражений на исковое заявление, апелляционных, кассационных жалоб, ходатайств, запросов и т.д.); • Подготовка и оформление технической документации и документов, необходимых для купли-продажи (оформление прав собственности) земельных участков; • Получение консультаций, рекомендаций по решению правовых вопросов Юридическим лицам • Государственная регистрация заключения, внесения изменений и прекращения (ликвидация, реорганизация) юридических лиц и их структурных подразделений (под ключ); • Государственная регистрация заключения, внесения изменений и прекращения физических лиц - предпринимателей; • Регистрация знаков для товаров и услуг (trade mark) • Подготовка, анализ и сопровождение при заключении договоров, контрактов и других сделок; • Представительство интересов субъектов хозяйствования в органах государственной власти и местного самоуправления, на предприятиях, в учреждениях и организациях; • Досудебное урегулирование споров, возникающих между субъектами хозяйствования; • Представительство интересов и ведение дел во всех инстанциях судов общей юрисдикции при разрешении гражданских, хозяйственных, административных и других споров; • Комплексное юридическое обслуживание субъектов хозяйствования (консультирование, сопровождение хозяйственных операций, подготовка необходимых процессуальных документов); • Юридическое сопровождение операций с недвижимостью (консультирование, оформление документов на право собственности, приватизация, отчуждение) • Предоставление юридических консультаций по вопросам применения законодательства. Контакты: +38 (096) 527 17 22 +38 (032) 236-71-66 м. Львов, пл. Мицкевича 8, этаж 3 http://ukfliga.com.ua/

14.12|20:32

0
Юридичні послуги Полтава, юридична консультація, юрист Полтава, адвокат

doska.io

Юридична компанія "ПРАВО.ЮА" надасть юридичні послуги наступного характеру: -вступ до спадщини в нотаріальному та судовому порядку; -приватизація земельних ділянок, Полтава, Полтавський район; -експертна оцінка; -узаконення самовільного будівництва; -реєстрація підприємства та ФОП; -термінове присвоєння кадастрового номеру; -технічна інвентаризація. Технічні паспорти; -узаконення самовільних будівель, перепланувань; -поділ земельної ділянки між співвласниками; -виділ в окремий обєкт права власності з присвоєнням нової поштової адреси; -встановлення порядку користування земельною ділянкою; -представництво інтересів в суді. Юридична консультація - БЕЗКОШТОВНА.

05.11|09:58

0
Правова допомога

www.olx.ua Киев

Надання юридичних консультацій. Складання різного роду процесуальних документів, позовних заяв, скарг, і т.д. Представництво інтересів у судах.

20.08|13:11

0
ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННІ ВІЗ!!!!

uslugi.inforico.com.ua Ивано-Франковск

✅ РОБОЧА, ШЕНГЕН, ЗАКУПИ!!! - підготовка документів, - інтернет реєстрація, - виготовлення запрошення, - медичне страхування, - заповнення анкети, - бронювання готелю.

05.09|11:34

0
Допомога юриста

www.olx.ua Бровары

Надам юридичну консультацію з питань що стосуються неповнолітніх. Вирішення конфліктних питань на законодавчому рівні. Допоможу скласти документи до правоохоронних органів. Послуги надаю безкоштовно.

20.09|20:32

0
Правова допомога

www.olx.ua Чернигов

Надаю правову допомогу. 1. Складання листів, заяв, скарг, звернень. 2. Підготовка претензій, позовних заяв, апеляційних скарг. 3. Реєстрація підприємств, громадських організацій, благодійних фондів, ФОП. 4. Внесення змін до установчих документів. 5. Складання установчих документів, протоколів загальних зборів. 6. Участь у судових засіданнях при розгляді цивільних, господарських, адміністративних, сімейних спорів. 7. Консультації з правових питань. 8. Оскарження в адміністративному і судовому порядку відмови в реєстрації податкової накладної в ЄРПН.

25.09|23:01

0
Допомога Адвоката

www.olx.ua Хорол

Адвокат ТРЕТЯК КАТЕРИНА ПАВЛІВНА (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №2139 від 18.04.2018 р.) надає фізичним та юридичним особам правові послуги: - складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; - надання правової інформації, консультацій і розяснень з правових питань; - здійснення представництва інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; - забезпечення захисту особи від обвинувачення; - юридичний супровід діяльності субєктів господарювання. Зустріч за попередньою домовленістю.

27.09|17:28

0
Компютерна допомога

www.olx.ua Ровно

Встановлення та налаштування Windows Чистка ноутбука та компьютера Заміна термопасти 731 - Показать номер - Ваня м. РІВНЕ

17.10|13:46

0
Правова допомога

www.olx.ua Киев

адвокат 30 років адвокатцької практики

19.10|00:02

0
Правова допомога

www.olx.ua Сумы

Адвокатські, юридичні послуги в галузі кримінального, господарського та цивільного права. - Правнича допомога субєктам господарювання (як комплексне обслуговування так і виконання окремих доручень). Оскарження рішень податкових та інших контролюючих органів. Допомога аграрним підприємствам у вирішенні земельних спорів. - Допомога у вирішенні спорів з банківськими установами. - Правнича допомога в кримінальних провадженнях (досудове розслідування, судове слідство). -Сімейний адвокат. -Врегулювання спорів з страховими компаніями. -Юридичний супровід при ДТП. -Представництво в судах та інших державних органах, досудове врегулювання спорів. -Складання та аналіз договорів, протоколів розбіжностей та інших правових документів. -Інші адвокатські послуги. -Безкоштовна консультація учасникам АТО.

01.11|05:58

0
Потрібна ваша допомога

www.olx.ua Бровары

Потрібна операція мамі

16.10|00:14

0
БЕЗОПЛАТНА правова допомога

www.olx.ua Харьков

Практико-освітній центр "ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА" Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пропонує надання БЕЗОПЛАТНОЇ правової допомоги громадянам та громадським обєднанням з правових питань. Чекаємо Вас за адресою: Майдан Свободи, 6 (Північний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна), 1 поверх, ауд. 145. Графік роботи центру: вівторок, четвер з 15:00 до 17:00 (за попередньою домовленістю можливий інший час зустрічі). Тел., 975 - Показать номер - Viber: 975 - Показать номер -

09.11|01:30

0
Допомога заробітчанам в Польщі

sbo.ua 100 Львов

Якщо Вам довелось стикнутись з тим, що працедавець в Польщі не виплатив належної заробітньої плати або ви відчули з його боку несправедливість до себе? Або ж боїтеся, щоб процедура працевлаштування пройшла для Вас правильно та безпечно - ми готові допомогти Вам у цьому! Забезпечимо юридичну підтримку при процедурі працевлаштування та подбаємо про те, щоб ваші права були гарантовано захищені. А якщо з вами трапилась ситуація в якій працедавець з якоїсь причини не виплачує Вам заробітньої платні - допоможеио її отримати. Телефонуйте,ми знайдемо вихід! poland.help.2018@gmail.com

14.11|14:38

0
Швидка Кінологічна допомога

doska.io 10

Швидко та якісно виправлю всі проблеми та помилки у вихованні вашого улюбленця . Корекція та аналіз поведінки . Виіду на надскладні та небезпечні випадки

15.11|08:28

0
Потрібна допомога на операцію

www.olx.ua Ивано-Франковск

щиро звертаюся до вас за допомогою на операцію на серці в мене виявлено на клапані серця рубець ціна операції 45-60 тисяч гривень тому прошу у вас допомоги.номер картки 4149629393198213

24.11|21:39

0
Швидка Компютерна Допомога в Києві

www.olx.ua Киев

Швидка Компютерна Допомога в Києві . Доступно, Якісно, швидко відремонтуємо ваш компютер чи ноутбук. Встановимо свіжий Windows, видалимо всі віруси, спам, непотрібну рекламу - типу Yander Browser чи Amigo, налаштуємо WIFI, почистимо ноутбук від пилу та бруду, проведемо діагностику. Гарантуємо якість нашої роботи.

21.08|05:17

1
Маг. Сергій Кобзар. Магічна допомога.

ukrainebazar.com 1 Львов

Допомога досвідченого та сильного мага і чаклуна. Сергій Кобзар - учасник битви екстрасенсів (14 сезон) в Україні. Надає магічні послуги. Магічна допомога онлайн і при особистій зустрічі. Працює по всій Україні і за кордоном. Ритуали по відворотом і поверненню улюбленого, приворот по фото, чорне вінчання. Зняття будь-якого виду псування, пристріту, прокляття, родового прокляття. Ворожіння на картах Таро. Виготовлення захисних амулетів і оберегів. Амулети на залучення удачі, успіху, фінансів. Грошова магія. Магія здоров я. Дзвоніть прямо зараз. Не звоните на номера телефонов начинающихся с 090. Это платные номера и используются мошенниками! Администрация UB.

02.09|05:01

0
Допомога при оформленні документів за кордон

www.olx.ua Чернигов

Допомога при оформленні документів у візовий центр також страховки як для візи за кордон так і для безвізу 939 - Показать номер - ; 984 - Показать номер -

09.09|08:35

0
Допомога адвоката помощь Юриста КИе

www.olx.ua Киев

Допомога адвоката Київ Вирішення всіх юридичних питань Доступні ціни для кожного громадянина - клієнта, лояльность и особистий підхід ! www.advocat-e.com/ Когда будете звонить, уточняйте где нашли обьявление , спасибо!

15.09|19:34

0
Компютерна допомога в Бучачі та районі

www.olx.ua Бучач

Життя сучасної людини складно уявити без компютерної техніки. Сучасні компютери і ноутбуки, нетбуки використовуються практично в кожному будинку. Нерідко в одній сімї знаходиться декілька машин. У результаті неправильної експлуатації, перепадів електроенергії, зносу комплектуючих, зовнішнього впливу і безлічі інших факторів, робота комп’ютера може бути некоректною. Навіть не значні, на перший погляд, проблеми можуть стати причиною того, що комп’ютер зовсім перестане працювати. Виконую широкий спектр робіт. До їх числа відноситься: - діагностика компютерів, ноутбуків, нетбуків (ЖМД, ОЗП, відеокарта); - ремонт компютерів (заміна окремих комплектуючих); - заміна батареї живлення BIOS; - профілактична чистка ноутбуків (система охолодження ПК); - встановлення ОС (Windows); - встановлення офісних програм, драйверів, антивірусів; - підключення і налаштування мережі, Wi-Fi роутерів; - підключення і налаштування периферійних пристроїв.

19.09|02:42
  • >> Следующая

История Ваших запросов

Дата добавления