поиск услуг по запросу "Потрібні бізнес партнери"

0
Адвокатське бюро «Лозинська і партнери»

takinado.com.ua

Адвокатське бюро «Лозинська і партнери» Киев

01.02|02:32

0
Потрібні автоелектрики !!!

www.olx.ua Гостомель

На СТО потрібні автоелектрики з мінімальним робочим стажем, вміння працювати в колективі . Робочий графік з 09:00 до 17:00 , субота по бажанню.

07.11|15:12

0
Потрібні гроші??? Завітай на відділення KF.UA!!!

uslugi.inforico.ua Хмельницький

Кредити готівкою до 15 000 грн, від 18 років. Перший кредит під 0.01% без додаткових комісій. Для оформлення з документів потрібен лише паспорт і код. Пенсіонерам знижки на постійній основі- 50%! Лояльні умови для військовослужбовців. Без поручителів та застави! Адреса: м.Хмельницький, вул. Соборна, 43 (нижче Будинку профспілок поруч з Bulka-cafe) Телефон : 050 367 05 94 Завжди Вам раді! Свідоцтво ФК №1018 від 11.04.18 Ліцензія Нацкомфінпослуг, Розпорядження від 03.05.18 №691

09.12|12:23

0
У Вас погана КІ, потрібні гроші, а банки не в...

teremok.org.ua

У Вас погана КІ, потрібні гроші, а банки не в... Кредиты Черкассы 24 января 2019 в 50 грн

24.01|12:22

0
    Потрібні гроші на карту? Не треба себе мучити  (предлагаю)

www.board.com.ua Полтава

Потрібні гроші на карту? Не треба себе мучити. Подайте заявку на кредит до нас! Ви не будете бігати і в кожному банку доводити свою платоспроможність. Всі онлайн і без попередньої оплати, кредит на карту. Кредит до 200 000 грн. заявки приймаємо з усієї України. Подати заявку на оформлення кредиту, можна зателефонувавши до нас за телефонами або написавши на електронну скриньку. Всім бажаю успіхів і процвітання.

15.11|10:56

0
Компанія "Кашкін і Партнери". Юридичні послуги

www.olx.ua Киев

- Абонентське обслуговування (від 3000 грн./міс.); - Юридична консультація; - Антиколекторська діяльність; - Досудове врегулювання спорів; - Супровід господарської діяльності; - Представництво інтересів клієнта в судах, державних органах; - Розробка проектів договорів незалежно від рівня складності; - Юридичний аналіз та супровід цивільно-правових відносин та ін.

29.10|00:13

0
Бізнес Нового Маркетингу!

www.olx.ua Львов

Запрошуємо в легальний, доступний бізнес для мережевиків, які змучились робити щомісячні обовязкові закупки продукції та постійні підтвердження кваліфікації! Пропонуємо дійсно чудовий бізнес, де є можливість серйозного доходу(маємо приклади своєї команди) Унікальний маркетинг-план компанії, це : Відсутність обовязкових щомісячних закупок, є тільки одноразова, під час реєстрації Відсутність постійних підтверджень кваліфікації(по нашій рекомендації повинні купити продукцію хоча б 2 людини), тому праця дійсно спокійна та без напрягів. Унікальний маркетінг-план запатентований компанією, та дає можливість швидкого росту. Вибір програм на всі смаки та рівні. Рекомендуємо до уваги, насамперед мережевикам, або людям які шукають свій бізнес, або додатковий дохід. PS : Звертатись по тел./вайберу(в робочий час) вказаному нижче, або писати на вайбер, якщо занятість, вихідні або неробочий час Офіс в центрі міста. Галицький район.

07.11|15:12

0
Бізнес в компанії Amway

www.olx.ua Ивано-Франковск

Хороша бізнес ідея в мережевому маркетингу.Реєструйся, як дистрибютор, в компанії Amway(https://www.amway.ua), замовляй якісну екологічну продукцію, реєструй людей та отритмуй комісійні з куплених ними продуктів.Комісійні нараховуються з цілої структури,тобто й з тих яких зареєстували наступні.№5399735 - номер спонсора Amway.Далі реєстрація здійснюється уже по отриманому номеру. Індефікаційний номер підприємця можна ввести любих десять цифр, але на момент отримання доходу, коли назбирається необхідна кількість балів, потрібно буде ввести справжній. На назбирані бали можна також набирати продукцію без реєстрації підприємцем.Виникнуть питання дзвоніть.В Україні в цьому бізнесі чотири міліонери.

12.12|05:48

0
Онлайн бізнес в Інтернеті

www.olx.ua Буча

Запрошую до співпраці в молодий перспективний український проект. Вимоги: Жінка або чоловік від 20 років. Вільний доступ до Інтернету. Знання соціальних мереж. Наявність сучасного телефона, планшета або компютера. 4 год в день вільного часу. Комунікабельність, активність, целеспрямованість. Здатність швидко навчатися новому. Бажання працювати і розвиватися. Без досвіду роботи. Без обов’язкових продаж. Без вкладів. Без ризиків. Без відриву від сімї. Компанія пропонує: Безкоштовне онлайн навчання. Готова система бізнеса. Допомога та підтримка від наставника. Гнучкий графік роботи. Кар‘єрний ріст та зростаючий дохід. Додаткові премії та бонуси. Перспектива офіційного працевлаштування. Підходить для мам в декретах. Робота онлайн в Інтернеті. Не халява. Потрібно працювати.

26.12|04:07

0
Бізнес-акаунт під замовлення

www.olx.ua Ивано-Франковск

Маєш свою справу? Плануєш свій бізнес, але нічого не тямиш в алгоритмах Інстаграму? Потратила купу грошей на рекламу, а приросту нуль? СТВОРЮЮ БІЗНЕС-СТОРІНКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ. Ні, це не типовий smm в його розумінні. Є два варіанти роботи: --1. Готуємо живий акаунт на вже існуючий бізнес з нуля. Суть полягає в аналізі відповідної аудиторії, збільшення потенційних клієнтів серед числа охоплення та підписників. Я займаюся ТІЛЬКИ ручним просуванням по мф+мл. Все що стосується дизайну, вмісту ітп: а) впроваджується вами під час просування; б) акаунт повністю переробляється після його "підготовки" --2. Просуваємо існуючий бізнес-акаунт. Тобто, у вас уже є сторінка, є продажі, але не великі, є ЦА, але мале охоплення, або ж просто є акаунт, на рекламу якого не хочеться спускати всі гроші, а просувати просто немає часу/лінь. Чому варто скористатися моєю послугою? 1. Надійність. Ви можете не переживати за безпеку ваших даних, можемо працювати по договору і взагалі зробити все для вашого заспокоєння. 2. МФ+МЛ я і мої працівники впроваджуємо за чек-листом від провідних маркетологів. 3. 100% жива аудиторія. Жодних накрутки чи програм, тільки вручну робота.

06.01|07:09

0
Маркетингові дослідження та складання бізнес-...

teremok.org.ua

Маркетингові дослідження та складання бізнес-... Юридические услуги Украина, все города 15 февраля 2019 в 1 грн

15.02|09:57

0
    Послуги бізнес-брокера  (предлагаю)

www.board.com.ua Черкасы

Надаємо посередницькі послуги бізнес-брокера в пошуку обєктів готового бізнесу для інвестування або покупки, як правило, в Черкаському регіоні. Особливим попитом користуються агрофірми, елеватори, склади, річкові порти на Дніпрі та інша інфраструктура сільськогосподарського виробництва, переробки, зберігання і транспортування. Російським інвесторам прохання не турбувати.  В Україні все буде добре !

18.02|18:35

0
Рішення MS Excel, макроси VBA для бізнес-потреб

www.olx.ua Киев

Послуги з написання макросів VBA та інструментів MS Excel для Ваших бізнес-задач чи наукової роботи. Що можна автоматизувати: - обробка даних (консолідація з різних джерел, великі масиви інформації, фільтрація, зведені таблиці, моделі даних); - облік процесів на виробництві та проекти для бізнесу; - форми вводу (стійкі до помилок, "user-friendly", зручні для заповнення документів, наприклад, ТТН); - генерація автоматичних текстів; - розрахунки з використанням спеціальних функцій, алгоритмів, програмування, тощо; - масова розсилка із вкладеннями; Автоматизація в супутніх технологіях: - Google-таблиці; - MS Access, MS Word, MS Outlook; - web-середовище Досвід програмування понад 7 років. Супровід англомовної документації.

21.12|03:11

0
Розробка бізнес-планів від BFM Group Ukraine

buysell.com.ua

Розробка бізнес-планів від BFM Group Ukraine Бизнес и услуги Финансовые услуги / партнерствоКиевская обл. Киев Голосеевский р-н Разместили в :53 100 грн

17.01|09:43

0
Зроби свій бізнес відомим для всіх

www.olx.ua Ивано-Франковск

Ми живемо в час коли основним засобом звязку і комунікації між людьми є інтернет, як не крути. Тому і власникам бізнесу варто підлаштовуватись під таку ситуацію. Що ж робити щоб інші могли дізнатись про вас? Як іншим знайти ваш магазин, товар чи послугу? Відповідь проста - реклама в інтернеті. Ви можливо думаєте що якщо реклама - значить це дорого. А що якщо я вам скажу про можливості розміщення безкоштовної реклами? Ми розуміємо що в таких людей як ви недостатньо часу щоб займатись і рекламою і роботою. Тому команда спеціалістів допоможе налаштувати сторінку вашого бізнесу в основних пошукових системах та в соціальних мережах. Ми пропонуємо ряд послуг які допоможуть підняти ваш бізнес на зовсім новий рівень. Ми маємо стратегії розвитку для різних видів бізнесу та типів клієнтів. Не зволікай. В цей момент хтось вже шукає те що можете запропонувати ВИ. Ваші конкуренти вже мають тих хто допомагає їм в цій сфері. Не втрачайте клієнтів. Чекаємо на ваш дзвінок в будь який зручний для вас час.

07.02|01:03

0
    Послуги бізнес планування від BFM Group Ukraine  (предлагаю)

www.board.com.ua Киев

BFM Group Ukraine надає професійні послуги з підготовки документації для залучення інвестицій: Розробка бізнес-планів підприємств у різних галузях промисловості, інвестиційні меморандуми, техніко-економічні обґрунтування, складання концепцій підприємств, що підлягають приватизації, ситуативні фінансові плани. Відповідність міжнародним стандартам бізнес планування (UNIDO, TACIS, тощо) Оптимізація схеми фінансування проектів, розробка рекомендацій з їхньої реалізації. Захист розроблювальних проектів у банках і інвестиційних фондах. Супровід відведення земельних ділянок виробничого призначення. Розрахунки витрат і експертиза кошторисів капітального будівництва. Управління проектами. Сприяння в залученні інвестицій (виробництво). 18 років на промисловому ринку. Постійні клієнти в Україні, Білорусі, Казахстані, Німеччині, Польщі, Ізраїлю. Подробиці на сайті BFM Group: www.bfm-ua.com Тел.: +380 97 489 58 03 E-mail: bfmgroup@ukr.net

01.01|16:38

0
    Розробка бізнес-планів для європейського бізнесу  (предлагаю)

www.board.com.ua Киев

Професійно розробимо бізнес-план вашого бізнесу в країнах Європейського Союзу. Підготуємо пакет необхідної документації згідно усім міжнародним банківським стандартам. Надаємо консультаційну підтримку з питань, повязаних з легалізацією та структуруванням фінансування. Багаторічний досвід захисту проектів в таких банках як: Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD); Deutsche Bank; Banque de France; Raiffeisen; Landesbausparkasse; Suomen Pankki; Credit Agricole; Barclays Bank; Lloyds Bank; ING Bank; Credit Suisse та інших.   Пропонуємо професійні послуги з проектного консалтингу, також розробці всіх необхідних документів та інструментів, що потрібні для успішного залучення фінансування від комерційних банків, інвесторів або фінансових інститутів.   Подробиці на сайті компанії BFM Group Ukraine : http://www.bfm-ua.com   Тел.: +380 97 489 58 03 E-mail: bfmgroup@ukr.net

01.01|16:38

0
Бізнес-адвокат (юрист): реєстрація ТОВ, ПП, ФОП, податк.,господ. спори

www.olx.ua Тернополь

Юрист повинен представляти інтереси підприємства при проведенні перевірок державними контролюючими та наглядовими органами, органами з контролю за цінами, органами захисту прав споживачів, контрольно-ревізійними та правоохоронними органами. Вперше в Тернополі здійснюємо експрес ліквідацію ПП, ТОВ (зміна засновника за 1 день). Пропонуємо наступні види правової допомоги у спорах із контролюючими органами: - експертиза документів у процесі перевірки; - оцінка ризиків та перспективи перевірки контролюючих органів; - оскарження актів (рішень) контролюючих органів; - оскарження дій та бездіяльності посадових осіб контролюючих органів; - представництво під час проведення перевірки, ведення справи в суді; - супровід кримінальних та адміністративних справ, що виникли в результаті перевірок держорганів. Правовий супровід бізнесу включає: - абонентське обслуговування - ведення установчої документації: ведення загальних зборів засновників, зборів акціонерів, складання протоколів їх проведення, внесення змін до установчих документів товариства у разі зміни засновників, зміні статутного капіталу, зміну юридичної адреси та інше. - супровід цивільно-правової документації: складання внутрішньої договірної бази і підтримка її в належному стані, надання юридичних висновків з потенційних цивільно-правових або господарських операцій, ведення в присутності клієнта переговорів з контрагентами з питань, повязаних з укладенням договору. - правова допомога по веденню кадрової документації: докладне консультування та супровід з питань трудового законодавства, складання цивільно-правових договорів з працівниками, складання трудових договорів з працівниками, складання необхідних наказів (про призначення, звільнення та ін), складання супутньої документації (правила внутрішнього розпорядку, штатний розпис та ін.) - представництво інтересів в суді, захист у випадку пред’явлення позову, аналіз перспективи судового позову, організація ефективної претензійної роботи, оформлення заперечень (відзиву) на позовну заяву - стягнення заборгованості та шкоди - оскарження актів контролюючих органів - досудове врегулювання спорів, правова експертиза договору, складання проектів договорів - захист у спорах з банками, звернення стягнення на предмет іпотеки, оспорення виконавчого напису, супровід виконавчого провадження, захист у випадку боргів - реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (ПП, ТОВ, ФОП, підготовка та внесення змін до установчих документів; зміна КВЕД; зміна засновників, директора) - податкові спори (консультації щодо оподаткування, участь під час проведення податкових перевірок, оскарження податкових повідомлень-рішень) - складання позовних заяв, претензій, апеляційних та касаційних скарг, клопотань, заперечень, звернень та інших процесуальних документів - супровід роботи ІТ-компаній Крім того, адвокати об’єднання надають правову допомогу та здійснюють юридичний супровід господарських справ: - господарські спори пов’язанні із проведенням розрахунків за продукцію, товари та послуги, пов’язанні із договірними та позадоговірними правовідносинами. - укладення, зміна та розірвання господарських договорів, визнання недійсними господарських договорів або їх окремих частин. - господарські спори пов’язанні із відшкодуванням майнової та моральної шкоди, збитків - визнання права власності та інших речових прав. - господарські спори пов’язанні із реалізацією корпоративних прав. Послуги щодо реєстрації підприємницької діяльності включають: - реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб підприємців; приватних підприємств (ПП); товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ); реєстрація кооперативів; - підготовка установчих документів, внесення змін в установчі документи; - зміна КВЕД, зміна засновників; - отримання витягів та виписок ЄДР, довідки з органів статистики.

08.02|14:20

История Ваших запросов

Дата добавления