поиск бытовой химии и средств уборки по запросу "Сода каустическая (гранулы) по 1 кг"

1
Сода каустическая. Засіб для чистки труб, сифонів, каналізацій. Польща

www.olx.ua 100 Луцк

Сода каустична. 1 кг. Засіб для очищення труб, сифонів, каналізацій. Використання: 100 гр. препарату розчинити в 1 літрі холодної води. Готовий розчин залити в потрібне для очищення місце та зачекати 30 хв. Зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці при температурі 5-25 ° С, в сухому і провітрюваному приміщенні. Берегти від сонячних променів. Захищати від морозу. Упаковка: Сода каустична упаковано в пляшки по 1 кг.. Охорона праці: Сода каустична це токсична речовина. На роботі слід застосовувати загальні правила гігієни та безпеки. Країна виробник: ПОЛЬЩА. Ми можемо запропонувати співпрацю для торгових точок та будівельних фірм або організацій на індивідуальних умовах. Всі деталі за телефоном!

06.06|14:59

0
Хлор гранулы

www.olx.ua 100 Возрождения

Продам хлор гранулированный для бассейнов

09.05|08:59

0
Crystal Pool pH Minus (гранулы) 25 кг

www.olx.ua 1350 Киев

Доставка бесплатно по всей Украине!! Crystal Pool pH Minus (гранулы) 25 кг– универсальное, профессиональное средство, которое применяется для снижения уровня рН. Данный продукт содержит кислоты, стабилизатор. Препарат Crystal Pool pH Minus (гранулы) 25 кг- это продукт, в составе которого нет хлоридов, быстро растворяется в воде и не вызывает пены. Кроме того, данный продукт осветляет воду. Препарат действует так же как противобактерийное средство, в результате которого вода очищается и дезинфицируется. Главным правилом для нормально разбавления концентрата является правильная техника. Так, например, концентрат необходимо вливать в воду, а не наоборот. Инструкция по применению: Разведите рН минус (гранулы) в отдельной емкости с водой, затем полученный раствор равномерно распределите по периметру бассейна. Для снижения уровня рН на значение 0,1 добавьте 10 г препарата на 1 куб.м воды. Уровень рН контролируйте капельным или таблеточным тестером. Производитель - Steinbach Vertriebsgmbh, Австрия. Срок годности - 4 года от даты изготовления.

11.04|22:13

0
Средство для прочистки труб Denkmit(гранулы, жидкость)

www.olx.ua 75 Киев

Продукция для прочистки труб Денкмит Denkmit - Denkmit гранулы 600 г - 75 грн Эффективно очищает трубы от грязи: волос, смазки, жира или мыла. Высокоэффективная формула устраняет неприятные запахи и засоры для всех типов труб (например, пластик, металл, эмаль, и т.д.) - Clean at home жидкость Эффективное средство для удаления различных засоров в трубах Не использовать на алюминии, пластике. Товары можно приобрести у нас в магазине по адресу: - пр-т Героев Сталинграда 46 ежедневно с 10.00 до 20.00 Осуществляем бесплатную доставку по Оболони, Куреневке и Виноградарю от 100 грн, так же оперативно доставляем по Киеву! Отправляем товары по всей Украине, любой транспортной компанией. Вступайте в наши группы в соцсетях: Viber-> invite.viber.com/g=7Py0e4pYGEeazuyZdMVS_N_KPguMzyqh Facebook-> facebook.com/groups/dada.club.obolon Vkontakte-> vk.com/dada_club_obolon СМОТРИТЕ ВСЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ АВТОРА!

19.04|19:03

0
Сода кальценированная

www.olx.ua 1 Донецк

Сода кальценированная техническая, мешок 25кг-750руб.

04.03|20:32

0
Сода кальцинированная

www.olx.ua 7 Харцызск

В наличии 9 мешков. 15руб/кг

24.04|15:13

0
Сода кальцынирванная марка А Б

www.olx.ua 10 Харьков

продам соду кальцынированная марка А Б доставка по всей Украине

26.02|11:53

0
Сода Каутическая чешуя гранула

www.olx.ua 35 Харьков

Продам соду каустическую гранула чешуя продажа от мешка производитель Россия и Польша

26.02|11:53

0
Сода кальцинированная Техническая марка Б

www.olx.ua 9 Днепр

В наличии 700 кг соды, по 25 кг мешок, 28 мешков.

05.05|22:12

0
    Сода кальцинированная (фасовка-700гр.) европакет  (продам)

www.board.com.ua Лисичанск

   Сода кальцинированная (фасовка-700гр.) европакет. Моющее-чистящее, водосмягчающее при стирке, жироудаляющее средство.Осуществляем поставки автотранспортом по всем регионам. Возможны разовые отправки перевозчиками вашего региона Конт.тел. (06451)75077, 095-4077427, 096-7569569

03.06|06:15

0
Каустична сода, Їдкий натр натрій для прочистки труб каналізації мила

www.olx.ua 60 Ровно

Каустична сода (Гідрооксид натрію) Хімічна формула : NaOH Фракція : Гранула Пакування : zip пакет 1 кг Мінімальний обєм замовлення : 1 кг Їдкий натрій застосовується в усіх галузях промисловості, а також для побутових потреб. Їдкий луг використовують для омилення жирів при виробництві мила, шампуню та інших мийних засобів. Використовується їдкий натрій в якості реактиву для розчинення засмічень каналізаційних труб у вигляді сухих гранул або у складі гелів. Натрій гідроксид дезагрегує засмічення і сприяє легкому просуванню його далі по трубі. Каустична сода використовується в целюлозно-паперовій промисловості для делігніфікації (сульфатний процес) целюлози, у виробництві паперу, картону, штучних волокон, ДВП. У хімічних галузях промисловості натрій гідроксид застосовується для нейтралізації кислоти, як реагент або каталізатор у хімічних реакціях; у хімічному аналізі – для титрування; також NaOH використовується для травлення алюмінію та у виробництві чистих металів; у нафтопереробці – для виробництва олив. Каустична сода бере участь у виготовленні біодизельного пального, що одержується з рослинних олій та використовується для заміни звичайного дизельного пального. Для отримання біодизелю до дев’яти масових часток рослинної олії додається одна масова частка каустику. Каустична сода у цивільній обороні застосовується для дегазації і нейтралізації отруйних речовин, у тому числі зарину, в ізолюючих дихальних апаратах (ІДА), для очищення повітря від вуглекислого газу, що видихається. У приготуванні їжі каустик бере участь: для миття та очищення фруктів та овочів від шкірки, у виробництві шоколаду та какао, напоїв, морозива, фарбування карамелі, для розм’якшення маслин і при виробництві хлібобулочних виробів. Натрій гідроксид зареєстрований в якості харчової добавки E524. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ Гідроксид натрію – їдка речовина, яка викликає корозію металів. Їдкий луг належить до речовин другого класу небезпеки. Тому при роботі з лугом потрібно дотримуватися обережності. При попаданні на шкіру, слизові оболонки і в очі утворюються серйозні хімічні опіки. При контакті слизових поверхонь з їдким лугом необхідно промити уражену ділянку струменем води, а при попаданні на шкіру – слабким розчином оцтової кислоти. Використовуючи натрій гідроксид (соду каустичну) рекомендують застосовувати засоби хімічного захисту: хімічні захисні окуляри для захисту очей, гумові рукавички або рукавички з прогумованою поверхнею для захисту рук (латексні рукавиці), для захисту тіла, хімічностійкий одяг, просочений вінілом або прогумовані фартухи. Замовляйте через ОЛХ доставку або по телефону

15.04|21:12

История Ваших запросов

Дата добавления

Другие ресурсы