поиск бытовой химии и средств уборки по запросу "Рідкий порошок з Польщі" в городе Луцк

0
Рідкий пральний порошок Silver Clean 10l оптом і вроздріб

bud.inforico.com.ua 309 Луцк

Пропонуємо універсальний засіб для прання - рідкий пральний порошок Silver Clean 10l, який не поступається за якістю відомим брендам таким, як Аріель, Персіл, Тайд, та має всі переваги звичайного порошку. Silver Clean додає одягу приємний аромат, швидко розчиняється у воді, глибоко проникає у волокна тканини і дієво усуває плями від жиру. Гель для прання Silver Clean містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах, підходить для машинного прання. Не подразнює шкіру рук. Універсальний гель, для прання білих і світлих кольорових речей Silver Clean 10 L Universal, Color, Свіжість лаванди - це оптимальне рішення для щоденного прання! Silver Clean додасть Вашій білизні дійсно бездоганну чистоту. Оптова ціна 309 грн., при замовленні від 3000 грн (можна в асортименті). Роздрібна ціна 333 грн. Українське виробництво. Європейська сировина та технологія. Даний продукт має усі відповідні дозвільні документи. http://silverclean.in.ua

09.01|00:52

0
Продам хімію з Польщі

www.olx.ua 100 Луцк

Продам побутову хімію за Польщі та Німетчини за доступними цінами

02.11|22:28

0
Пральний порошок Original Plus 10 кг

www.olx.ua 240 Луцк

Пральний порошок Original Plus 10 кг Розрахований в середньому на 125 циклів прання. Універсальний пральний порошок – концентрат ORIGINAL Vollwaschmittel – є універсальним порошком, який підходить для прання білої та кольорової білизни. Його розширена формула OXIPower з активним киснем впорається із забрудненнями і залишить на речах аромат свіжості. Обравши Original Plus, ви отримаєте можливість прати свої речі порошком з найкращими властивостями: - висока ефективність при використанні мінімальної кількості порошка; - не містить фосфатів; - гіпоаллергенний; - підходить для будь-якого типу білизни; - розрахований на 125 циклів прання. Склад прального порошку відповідає вимогам ЄС.

08.12|04:40

0
    Порошок для стирки Silver Clean 3kg  (продам)

www.board.com.ua 96 Луцк

Предлагаем универсальный стиральный порошок украинского производства Silver Clean 3kg, который сочетает в себе идеальную чистоту и свежесть. Подходит для стирки белых и цветных тканей. Не разрушает цвет и хорошо отстирывает засохшие пятна.

10.01|18:51

0
Стіральнй порошок Frosch Citrus оригінал з Германіі

www.olx.ua 100 Луцк

Стиральный порошок-концентрат Frosch (Фрош) Citrus с отбеливателем производится на натуральной мыльной основе, не содержит фосфатов и других химически синтезированных компонентов, поэтому идеально подходит для стирки детской одежды, белья, пеленок и многоразовых подгузников. Его также можно использовать для стирки одежды людей с чувствительной кожей и склонностью к аллергиям. Стиральный порошок-концентрат Frosch (Фрош) эффективно удаляет устойчивые загрязнения и пятна от молока, овощей и фруктов. Подходит для стирки белых тканей всех видов (кроме шерсти и шелка) при температурах от 30 °C до 95 °C. Быстро растворяется и полностью выполаскивается. Не повреждает волокна ткани. Подходит как для машинной стирки, так и для предварительного застирывания. Стиральный порошок-концентрат Frosch (Фрош) эффективен даже в холодной воде, экономно расходуется и не наносит вред здоровью деток и взрослых. Один пакет порошка-концентрата Frosch (Фрош) Citrus с отбеливателем заменяет 6 кг обычного стирального порошка. Состав: 5-15 % неионных ПАВ, натуральное мыло, неионогенные тензиды, энзимы, экстракт цитрусовых. Производитель: Werner & Mertz GmbH (Германия).

24.10|16:22

0
    Стиральный порошок Silver Clean 10kg  (продам)

www.board.com.ua 280 Луцк

Продаем оптом и в розницу стиральный порошок Silver Clean 10kg Color, Universal (производство Украина) - превосходное решение для повседневной стирки! Этот стиральный порошок совмещает в себе безупречную свежесть и чистоту. Многофункциональный порошок Silver Clean позволяет справиться с различными пятнами на одежде. Это универсальное средство для стирки всех видов белья. Его можно использовать в машинке автомат или полуавтомат. Благодаря особым компонентам, он не только справляется с задачей удалить пятна, но и заботится о стиральной машинке.   Стиральный порошок Silver Clean 10kg Color, Universal цена 280 грн (оптовая) при заказе от 3000 грн (можно в ассортименте). Розница 303 грн.

08.01|23:32

0
Порошок для прання Silver Clean 5kg Color, Universal

bud.inforico.com.ua 143 Луцк

Пропонуємо Вашій увазі пральний порошок Silver Clean 5kg Color, Universal ціна 143 грн (оптом). Silver Clean забезпечить ідеальну свіжість, яка триває протягом тривалого часу. Прекрасно відпирає, всі види плям на одязі, навіть при економічному використанні. Зберігає кольори яскравими. Допомагає запобігти утворенню накипу і вапняного нальоту на спіралі пральної машини. Підходить для використання в пральних машинах будь-якого типу. Засіб для прання Silver Clean не поступається за якістю своїм закордонним брендам таким як Тайд, Аріель або Персил, а в чомусь навіть їх перевершує. Після прання білизна чиста, з приємним ароматом. Silver Clean є продуктом, нешкідливим абсолютно для людей з чутливою шкірою, які страждають на астму або алергію. Знищує 99,9% мікробів в практично холодній воді. Українське виробництво. Європейська сировина та технологія. Даний продукт має усі відповідні дозвільні документи Ціна вказана на опт 143 грн від 3000 грн (можна в асортименті). Роздріб 154 грн. http://silverclean.in.ua

09.01|22:21

0
Порошок для стирки Silver Clean 3kg цена оптом 96 грн.

sbo.ua 96 Луцк

Предлагаем универсальный стиральный порошок украинского производства Silver Clean 3kg, который сочетает в себе идеальную чистоту и свежесть. Подходит для стирки белых и цветных тканей. Не разрушает цвет и хорошо отстирывает засохшие пятна. Silver Clean содержит компоненты, которые препятствуют образованию накипи и известкового налета в стиральных машинах. Подойдет для машинной и ручной стирки. После стирки белье приобретает приятный запах, который долгое время хранится на вещах. Порошок для стирки Silver Clean не содержит фосфатов, следовательно не вызывает аллергию, им смело можно стирать нижнее бельё и постель. Украинское производство. Европейская сырье и технология. Данный продукт имеет все соответствующие разрешительные документы. Цена оптом - 96 грн (от 3000 грн , можно в ассортименте). Розница - 104 грн.

12.01|19:59

0
Гель для стирки Silver Clean 10 L Color порошок Persil

www.olx.ua 210 Луцк

Українське виробництво. Європейська сировина та технологія. Даний продукт має усі відповідні дозвільні документи http:// silverclean.in.ua Ціна вказана за опт. від 3000 грн (можна в асортименті) Роздріб 250грн

15.01|09:49

0
Сипучий Порошок для стирки Silver Clean Color на вагу 1кг гель Persil

www.olx.ua 1250 Луцк

Українське виробництво. Європейська сировина та технологія. Даний продукт має усі відповідні дозвільні документи http:// silverclean.in.ua Ціна вказана за опт. від 3000 грн (можна в асортименті)

01.10|11:26

История Ваших запросов

Дата добавления

Другие ресурсы